Dzięki dostępowi do platformy Helping Hand, pracownicy firmy mogą całodobowo i w pełni anonimowo korzystać ze wsparcia psychologicznego w różnych obszarach. W maju Helping Hand uruchomiło także strefę Mindfulness, w której można znaleźć medytacje i relaksacje.

 Makro - czym jest

Makro to międzynarodowa firma działająca w branży samoobsługowego handlu hurtowego, będąca częścią Metro Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych.  Pierwszy polski oddział Makro Cash and Carry powstał w 1994 roku w Warszawie.

Makro Polska od początku swojej działalności realizuje szereg inicjatyw, których celem jest zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju kompetencji i zdobywania wiedzy.

Wśród podejmowanych przez firmę działań znajdują się m.in. programy menedżerskie, rozwojowe oraz szkolenia. Jednym z ostatnich rozwiązań wdrożonych z myślą o pracowniach firmy jest wsparcie psychologiczne, oferowane w ramach benefitów pozapłacowych.

Dzięki współpracy z Helping Hand, wszyscy pracownicy Makro w Polsce otrzymali bezpłatny dostęp do platformy, dzięki której przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu mogą korzystać z różnego rodzaju treści psychoedukacyjnych i wspierających rozwój osobisty. Użytkownicy platformy mają dostęp do materiałów edukacyjnych, takich jak webinaria, czaty wspierające i tematyczne oraz rozbudowana baza wiedzy.

 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl