W sierpniu br. Marks & Spencer uruchomi nowy sklep o powierzchni ponad 3 tys. mkw. w jednym z największych centrów handlowych Łodzi - Port Ikea. Natomiast jesienią, sklep o powierzchni ponad 2 tys. mkw. pojawi w samym centrum Wrocławia. Wystrój wnętrz wrocławskiego sklepu zostanie zrealizowany w nowym formacie.

Klienci nowych sklepów Marks & Spencer zyskają dostęp do szerokiej oferty firmy, obejmującej modną odzież, kosmetyki, a we Wrocławiu także wysokiej jakości produkty spożywcze i wina.

We wrześniu, począwszy od sklepu w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy, firma rozpocznie konwersję pozostałych polskich sklepów do nowego formatu. - Z niecierpliwością czekamy na wdrożenie nowego formatu w pozostałych polskich sklepach, jeszcze przed końcem tego roku - mówi Jonathan Smith, dyrektor zarządzający Marks & Spencer w Europie Środkowo-Wschodniej.

Po przeanalizowaniu struktury swoich sklepów w Polsce, Marks & Spencer zadecydował o zamknięciu dwóch mniejszych sklepów, zlokalizowanych w Legnicy oraz w Warszawie - w centrum handlowym Galeria Mokotów.

Czytaj więcej w serwisie propertynews.pl

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl