Lidl Polska nieustannie rozszerza ofertę produktów pochodzenia roślinnego, a Vemondo, marka własna produktów wegańskich cieszy się popularnością. Co tym razem znajdziemy w ofercie?

Specjalna oferta wege

W tym tygodniu sieć przygotowała nową ofertę na asortyment dedykowany osobom, które chcą przetestować lub włączyć do swojej diety produkty pochodzenia roślinnego. 

Od 17 do 19 stycznia w sklepach Lidl Polska znajdziemy specjalną ofertę na vegangurty kokosowe Vemondo – przy zakupie trzech sztuk zapłacimy jedynie za dwie sztuki (3,99 zł / 400g przy zakupie trzech sztuk). Specjalna cena obowiązuje także na hummus Chef Select & You – drugi produkt kupimy z rabatem 50 proc. (2,99 zł/ 160g przy zakupie dwóch sztuk).

W ofercie pojawią się także smalczyk wegański i pasty warzywne Vemondo (z 4,49 zł na 3,59 zł/ 115 g z kuponem Lidl Plus). Oferta promocyjna obowiązuje od poniedziałku 17 stycznia do środy, 19 stycznia bądź do wyczerpania zapasów. 

Lidl dla środowiska

 Najnowsza oferta Lidl Polska to jedno z szeregu działań podejmowanych przez sieć, aby zachęcić kolejne grupy konsumentów do wzięcia udziału w miesiącu wege i wprowadzenia do swojej diety większej ilości produktów roślinnych. Dodatkowo sieć wystartowała ze wspólną inicjatywą zorganizowaną z WWF. Kampania, odbywająca się pod hasłem „Chroń planetę, robiąc obiad” ma na celu promowanie diety przyjaznej planecie, która jest nie tylko korzystna dla naszego zdrowia, ale także dobra dla środowiska.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl