Co oferuje Kaufland Card?

Użytkownicy programu od 2 marca zyskają dostęp do specjalnych ofert, dzięki którym będą mogli nabyć produkty w atrakcyjnych cenach oraz kupony dopasowane do ich preferencji zakupowych. Każdy zakup w sklepie Kaufland będzie premiowany punktami, które będzie można wymieniać na dodatkowe zniżki. Po zakupach użytkownicy aplikacji otrzymają elektroniczne podsumowanie zakupów, dzięki któremu m.in. sprawdzą, ile pieniędzy faktycznie zaoszczędzili dzięki Kaufland Card.

Aby dołączyć do programu, wystarczy pobrać aplikację Kaufland i dokonać rejestracji lub podczas zakupów w Kauflandzie odebrać dedykowaną kartę i zarejestrować się w sklepie lub online. 

Na uczestników czekają m.in. specjalne oferty na produkty, punkty, które można wymieniać na rabaty czy extra kupony. Dodatkowo dzięki Kaufland Card uczestnicy zaoszczędzą nie tylko podczas zakupów w Kauflandzie, ale także u partnerów, którymi obecnie są m.in. Flixbus i BookBeat, a lista ta będzie stale rozwijana – podsumowuje Paulina Katana, dyrektor Pionu Zakupu i Planowania Mediów oraz CRM w Kaufland Polska.

Kaufland kończy współpracę z Payback

W związku z wprowadzeniem przez Kaufland programu lojalnościowego, który jest elementem międzynarodowej strategii, sieć podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z firmą Payback. Do 30 kwietnia br. można jeszcze zbierać i wymieniać punkty Payback w sklepach Kaufland. Od 1 maja br. Program Payback nie będzie już dostępny w sklepach sieci, ale użytkownicy Programu nadal będą mogli zbierać i wymieniać punkty Payback u  pozostałych  partnerów – także używając karty Payback wydanej wcześniej w sieci Kaufland.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl