Już w poniedziałek 15 listopada o godzinie 9.00 oficjalnie zostanie otwarty sklep E.Leclerc w Świdnicy. Nowy supermarket odda do dyspozycji klientów 420 miejsc parkingowych oraz stację paliw E.Leclerc. W ramach inauguracji nowego obiektu, począwszy od dnia otwarcia, przez cały tydzień do 20 listopada, będą zorganizowane liczne atrakcje dla małych i dużych konsumentów pod hasłem Ekologia, Bezpieczeństwo i Zdrowie.

Każdy, kto odwiedzi nowy świdnicki E.Leclerc w dniach 15 i 19 listopada będzie mógł uczestniczyć w modnych warsztatach ekologicznych Nie wyrzucaj – wykorzystaj. Chętni będą tworzyć ze zwykłych słoików po ogórkach niezwykłe własnoręcznie zasadzone lasy.

To nie wszystko. Żeby zadbać o innych, należy zacząć od siebie, dlatego chętni od 15 do 18 listopada będą mieli okazję na wyjątkowe spotkanie z trenerem medycznym, przy którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją produktywność fizyczną, wydolność organizmu czy grubość tkanki tłuszczowej. Dla najmłodszych klientów przez cały tydzień przewidziane są konkurencje sprawnościowe, eksperymenty i doświadczenia dla dzieci w różnym wieku.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl