Pierwszy z nowo otwartych sklepów ma 137 mkw. powierzchni sprzedaży i mieści się w Nowym Sączu przy ulicy Batorego. Placówka położona jest w pobliżu osiedla mieszkaniowego i stacji benzynowej, a jej klienci mają do dyspozycji parking. Klienci nowej placówki Carrefour Express mogą płacić za zakupy przy pomocy kart płatniczych oraz korzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych: m.in. możliwości płacenia rachunków w kasie. W sklepie zatrudnionych jest 8 osób.

Druga placówka franczyzowa, zlokalizowana w Łodzi przy ulicy Prądzyńskiego 7, otwarta została 4 lutego.  Jej powierzchnia sprzedaży to 230 mkw. W sklepie działają dwie kasy. Placówka posiada 16 miejsc parkingowych. Nowy Carrefour Express umożliwia dokonywanie płatności przy pomocy kart płatniczych oraz płacenie rachunków w kasie. Podobnie jak w sklepie w Nowym Sączu, również i w tej placówce zatrudnionych jest 8 osób.

Na półkach obu nowo otwartych sklepów Carrefour Express klienci znajdą szeroki asortyment artykułów krajowych i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour. Nie zabraknie również towarów w najniższych cenach, oznaczonych symbolem „Nr 1".

W komunikacie Carrefoura czytamy, że "wprowadzenie w 2007 roku osiedlowych sklepów franczyzowych - czwartego formatu handlowego firmy Carrefour, po hipermarketach, mini-hipermarketach i supermarketach - było odpowiedzią na potrzeby naszych konsumentów. W przeciwieństwie do wielu zachodnioeuropejskich społeczeństw, polscy klienci są bowiem wciąż przywiązani do robienia zakupów w mniejszych sklepach, położonych blisko miejsca zamieszkania".

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl