Centrum handlowe IKEA Centres poszerza swoją ofertę - wśród marek, które już podpisały umowy najmu są m.in. pierwszy w Lublinie Intermarché, Euro RTV AGD, H&M, Martes Sport, Rossmann, Vox Meble, Selene i Świat Książki. Cały czas trwają też rozmowy z kolejnymi najemcami. Centrum ma 24 000 m kw. powierzchni, na którą składa się centrum convenience (14 000 m kw.) oraz strip mall (10 000 m kw.).  Towarzyszyć mu będzie sklep IKEA (33 500 m kw.), którego otwarcie odbędzie się już z końcem sierpnia. To w sumie 57 500 m kw. powierzchni handlowej. Otwarcie centrum handlowego IKEA Centres w Lublinie planowane jest na IV kwartał tego roku.

Salon Black Red White otworzy sklep o powierzchni 1 226 m kw. W ofercie znajdą się meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz dodatki – tekstylia, oświetlenie, dywany i akcesoria.

Lokal o powierzchni 541 m. kw. zajmie Smyk, gdzie klienci znajdą najszerszy na rynku wybór produktów dla najmłodszych. 

Deichmann ulokuje swój salon w lokalu o powierzchni 451 m kw. i zaoferuje modne obuwie dla każdej grupy wiekowej, w doskonałej relacji jakości do ceny.

Sklep Lee Wrangler będzie miał powierzchnię 89 m kw., a w ofercie modną odzież dżinsową i codzienną dla kobiet i mężczyzn.

IKEA Centres, spółka należąca do Grupy IKEA, od 40 lat buduje i zarządza rentownymi centrami handlowymi. Obecnie posiada 43 obiekty zlokalizowane w 15 krajach, które rocznie odwiedza 460 milionów osób. Do 2025 roku w planach spółki jest w sumie 70 lokalizacji. 

W Polsce IKEA Centres zarządza czterema obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie. Obecnie firma finalizuje budowę centrum handlowego w Lublinie i przygotowuje się do realizacji inwestycji w Zabrzu.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl