Obniżka, wprowadzona od 4 czerwca 2013 roku, obejmie zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów Payleven: firm i osób fizycznych.

- Dzięki szybkiemu wzrostowi liczby klientów udało nam się obniżyć prowizję od transakcji do identycznego poziomu jak w innych krajach, w których działa Payleven: 2,75 proc. od każdej transakcji. Pozostawiliśmy tylko prowizję procentową, kontynuując tym samym politykę cenową wolną od stałych opłat - wyjaśnia Konstantin Wolff, współzałożyciel Payleven.

Payleven to operator płatności mobilnych obecny na rynku europejskim. Oferując oparty o zasadę plug and pay czytnik kart płatniczych, umożliwia dokonywanie płatności kartą niemal wszędzie. Czytnik Chip & PIN połączony z tabletem lub smartfonem stanowi alternatywę dla klasycznych terminali płatniczych.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu bezpłatnej aplikacji dostępnej w AppStore lub Google Play czytnik niemal automatycznie komunikuje się z telefonem przez Bluetooth. Po instalacji od razu można przyjmować płatności kartą. Wystarczy włożyć kartę do czytnika, wpisać kwotę transakcji na ekranie telefonu oraz zatwierdzić ją kodem PIN. Po chwili możemy wysłać na podany adres mailowy potwierdzenie transakcji bezpośrednio z telefonu.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl