Paczkomaty InPost na stacjach metra w Rzymie

- Pierwsze stacje metra w Rzymie wyposażone w Paczkomat InPost Italy - nie zwalniamy tempa mimo poświątecznego biznesowego nastroju - poinformował w mediach społecznościowych Rafał Brzoska, prezes InPost. 

Paczkomaty InPost pojawiły się na stacji metra Pigneto C. Nowe punkty odbioru pozwolą klientom odebrać przesyłki i paczki zakupione online lub zwrócić je bezpośrednio na stacje metra. Od 19 grudnia 2022 paczkomaty InPost działają na stacjach Valle Aurelia i Anagnina (Metro A), Termini i Sant'Agnese Annibaliano (Metro B/B1), Pigneto, Malatesta, Teano, Mirti i Torre Maura (Metro C) - podaje serwis tecnogazzetta.it.

InPost inwestuje za granicą

W listopadzie 2022 roku Rafał Brzoska podkreślił, że dynamika wzrostu sieci paczkomatów w Polsce będzie w 2023 roku odrobinę spadać, natomiast przyspieszy dynamika na rynkach poza Polską.

 - Od samego początku ambicją Rafała Brzoski było wyjście poza granice kraju i stworzenie sukcesu biznesowego Polski na arenie europejskiej. Usługi InPost są dziś dostępne dla klientów w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpani, Portugali i krajach Beneluxu - informuje firma InPost.

InPost to platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Pierwsze paczkomaty pojawiły się w Krakowie w 2009 roku. Dziś to łącznie ponad 22 tysięcy urządzeń, z czego niemal 17 tysięcy w Polsce. 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl