Prace ruszą już 11 marca br. Na czas remontu salon zostanie zamknięty. Ponowne oddanie obiektu Klientom, już w pełni zmodernizowanego, nastąpi jesienią br.

Pracownie architektoniczne, które zostały zaproszone do współpracy przy tym projekcie to angielska LYONS, SLEEMAN & HOARE ARCHITECTS oraz polska APA Via (Łódź). Obydwie specjalizują się w projektowaniu budynków użyteczności publicznej. Za ich sprawą, odnowiony salon będzie nowoczesnym miejscem utrzymanym w eleganckim, wielkomiejskim stylu. Będzie w nim dużo szkła, kamiennych okładzin i dziennego światła.

Odnowiony salon będzie jednym z największych salonów Marks & Spencer w naszej części Europy. Na ponad 4 tys. mkw. powierzchni, na trzech poziomach (parter i dwa piętra) firma będzie oferować m.in. delikatesy spożywcze i wina a także odzież damską, męską, dziecięcą, bieliznę, akcesoria i kosmetyki.

- Powierzchnia, jaką zajmą delikatesy spożywcze będzie największa spośród polskich sklepów M&S. Zaprezentujemy także najszerszą ofertę produktów spożywczych - usłyszał od przedstawicieli spółki portalspozywczy.pl.

W odnowionych wnętrzach pojawi się także duży dział "dom" z produktami do dekoracji i wyposażenia wnętrz - zupełna nowość w warszawskiej ofercie Marks & Spencer.

Salon Marks & Spencer w Domach Towarowych Wars & Sawa, Junior, został otwarty tymczasowo, na czas świąt ,w grudniu ubiegłego roku. 11 marca br salon zostanie zamknięty i poddany gruntownemu remontowi. Prace zakończą się jesienią. Do tego czasu firma zaprasza swoich Klientów na zakupy do 5 innych warszawskich sklepów, spośród których najbliższy znajduje się w Złotych Tarasach.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl