Promocja na paliwo zaskoczyła Orlen. Problemy z aplikacją Vitay

PKN Orlen rusza z promocją na ceny paliw. Szef koncernu Daniel Obajtek zapewnia, że użytkownicy aplikacji VITAY będą mogli skorzystać z promocji od poniedziałku 27 czerwca a właściciele kart VITAY będą mogli z niej korzystać od 1 lipca. Rabat wynosi 30 groszy na litrze paliwa.

Benzyn na Orlenie 30 gr taniej nie dla wszystkich?

Zainteresowanie aplikacją VITAY i stroną programu mocno wzrosło - a tym samym problemy z aplikacją, która czasem nie chce się załadować, a strona vitay.pl nierzadko jest niedostępna - donosi businessinsider.com

Biuro prasowe Orlenu przekonuje, że nie ma dużej awarii aplikacji.

W sieci już pojawiły się wpisy, że komuś rabat nie został naliczony. Może to wynikać właśnie z niuansów regulaminu.

Tankowanie na Orlenie 30 gr taniej? Warto przeczytać regulamin akcji 

Zgodnie z regulaminem akcji Orlenu, kierowcy mogą uzyskać rabat w wysokości 30 gr brutto za litr na maksymalnie 50 litrów benzyny lub oleju napędowego. To ważne, bo każdy dodatkowo zatankowany litr benzyny lub oleju napędowego powyżej 50 litrów jest rozliczany według ceny ofertowej wyświetlanej na dystrybutorze w trakcie tankowania.

Na jeszcze lepsze warunki promocji Orlenu mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny. Przy okazaniu KDR rabat zostanie powiększony do wysokości 40 gr brutto za litr na maksymalnie 50 litrów benzyny lub oleju napędowego. Powyżej 50 litrów zasady są analogiczne jak dla reszty korzystających z promocji.

Promocja Orlenu 30 gr taniej. Są ograniczenia

Liczba promocyjnych tankowań jest limitowana. Uczestnik będzie mógł skorzystać z rabatu trzy razy w okresie od 27 czerwca 2022 r. do 31 lipca 2022 r. oraz trzy razy w okresie 1 sierpnia 2022 r. – 31 sierpnia 2022 r.

Co więcej, w trakcie jednej transakcji rabat może być udzielony tylko jeden raz i nie obowiązuje on na LPG.

Promocja na Orlenie tylko z kartą Vitay

Aby uzyskać rabat w ramach promocji Orlenu niezbędne jest zeskanowanie aktywnej głównej plastikowej Karty Vitay lub Wirtualnej Karty Vitay oraz aktywowanego kuponu przy stanowisku kasowym bądź u mobilnego kasjera na terenie stacji paliw przed dokonaniem płatności.

Promocja obowiązuje tylko przy płaceniu kartą, gotówką lub Blikiem. Nie dotyczy np. kart flotowych czy Eurowagu. Wakacyjna promocja Orlenu nie łączy się z innymi programami rabatowymi i promocjami oferowanymi na stacjach paliw, z wyjątkiem rabatów udzielanych posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl