- Terminale SIX Payment Services zainstalowane w halach Selgros, to duży krok naprzód w kwestii akceptacji kart w segmencie cash&carry. Wierzymy, że współpraca z SIX Payment Services przełoży się na jeszcze większą satysfakcję klientów Selgros - powiedział Sebastian Ramatowski, SIX Payment Services.

- Płatności kartami Maestro, Visa i Mastercard ułatwiają życie. Przyspieszają transakcje przy kasie i zapewniają większy komfort zakupów. Nie trzeba już skrupulatnie liczyć czy zasoby gotówkowe w portfelu pozwolą na kupno potrzebnych artykułów. Cenimy czas i wygodę naszych klientów dlatego wprowadziliśmy to udogodnienie we wszystkich naszych halach w Polsce - powiedział Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros Cash&Carry.

SIX Payment Services oferuje indywidualne i kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych m.in. dla transportu, handlu hurtowego i detalicznego, branży hotelarskiej i restauracyjnej, handlu elektronicznego, parkingów oraz stacji paliw.

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Sieć jest częścią holdingu Trans Gourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Obecnie posiada w Polsce piętnaście hurtowni, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl