Shopee: 10.10. Tarcza Antyinflacyjna

W ramach kampanii "10.10. Tarcza Antyinflacyjna" do 10 października na kupujących czekają 50% zniżki na produkty codziennego użytku, a także darmowa wysyłka.

„Kampania 9.9 okazała się kolejnym dużym sukcesem Shopee – miała bardzo pozytywne przełożenie zarówno na zaangażowanie kupujących, jak i obroty lokalnych sprzedawców, których oferty promowaliśmy. 10.10 Tarcza Antyinflacyjna jest kontynuacją naszych starań, aby w trudnym czasie pod koniec roku pomagać Polakom oszczędzać – powiedział Ian Ho, head of Shopee Polska.

Shopee: Kiedy największe zniżki?

Podczas finału kampanii, tj. 10 października, nastąpi kumulacja zniżek i ofert specjalnych dla użytkowników Shopee. W ramach kampanii zadebiutuje również kolejna, tym razem zupełnie nowa, gra w aplikacji Shopee - Rzutem na tarczę. Uczestnicy będą mogli dołączyć do zabawy dwa razy w ciągu dnia, o dowolnej porze.

Sławomir i Shopee

Cześć, tu Sławomir. Współpraca z Shopee pięknie się układa. Bycie ambasadorem marki podczas kampanii 9.9 dało mi wiele radości. Tym razem startujemy z kampanią 10.10 Tarcza Antyinflacyjna – ponownie mam możliwość razem z Shopee dać uśmiech moim fanom i użytkownikom platformy. Wiele osób, wchodząc w ostatni kwartał roku, odczuwa skutki rosnących cen i kosztów życia. Shopee stara się to zniwelować. Cieszę się, że mogę wskazywać kupującym najlepsze okazje i pomagać zaoszczędzić więcej. Mam nadzieję, że Polacy będą z radością korzystać z ofert dostępnych w czasie kampanii 10.10 razem z Shopee i Super Sławomirem

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl