Shopee rusza z nową kampanią

Shopee to platforma e-commerce, która od września ubiegłego roku rozwija swoją działalność na polskim rynku.

Kampania 6.6 Letni Festiwal Niskich Cen przygotowana została z myślą o zbliżającym się okresie wakacyjnym. W ramach akcji użytkownicy Shopee mogą korzystać z darmowych lub objętych zniżką dostaw, a w specjalnej strefie Mega Okazje za 1 zł nabyć produkty w cenie obniżonej nawet do 1 zł.

Shopee rusza z nową kampanią w rytmie Macareny

Tym razem zamiast rytmu piosenki Baby shark w klipie do reklamy da się słyszeć "przeróbka" popularnej w pierwszej połowie lat 90. Macareny.

 

Na czym polega Gwarancja Shopee?

Celem najnowszej kampanii jest także przybliżenie polskim konsumentom wyróżników i funkcjonalności platformy Shopee. Do sztandarowych rozwiązań platformy należy Gwarancja Shopee. Polega ona na tymczasowym wstrzymaniu płatności dokonywanych przez kupujących na rzecz sprzedawców, do momentu potwierdzenia przez nabywcę, że produkt dotarł i jest w odpowiednim stanie. Jeśli zamówienie nie zostanie wysłane w okresie Gwarancji Shopee, kupujący automatycznie otrzyma zwrot pieniędzy.

Jeśli natomiast przesyłka nie dotarła do kupującego w przewidywanym terminie lub jakość produktu jest nieodpowiednia, kupujący może złożyć wniosek o zwrot pieniędzy przed zakończeniem okresu Gwarancji Shopee.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl