- W listopadzie wprowadziliśmy nowe menu, a w nim wiele smacznych nowości opracowanych według oryginalnych receptur. Dania zebrane w karcie pod nazwą "Fuzja smaków" są charakterystyczne dla kuchni orientalnej, w której specjalizuje się Sphinx. Orient Express ma zachęcić naszych klientów do spróbowania nowych dań i utrwalić wizerunek Sphinksa jako restauracji serwujących niepowtarzalną kuchnię, duże porcje i zapewniających ciekawe promocje - mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes zarządu Sfinks Polska S.A.

W ramach promocji "Orient Express" każdy klient, który zamówi w restauracji Sphinx średni lub duży napój, proponuje będzie mógł zjeść trzydaniowy zestaw w promocyjnej cenie 19,90 zł. Można go skomponować dowolnie, łącząc po jednym z dań ujętych w karcie pod pozycjami: Zupy, Fuzja smaków i Desery. Promocja obowiązuje we wszystkich restauracjach Sphinx w całej Polsce do 18 marca, od poniedziałku do piątku do 16:00.

W trakcie kampanii w restauracjach pojawią się specjalnie przygotowane bannery, plakaty i wkładki na stojaki na stół. Od 22 stycznia do 28 lutego trwać będzie także kampania reklamowa w Internecie. Bannery pojawią się w serwisie www.onet.pl, www.o2.pl oraz na portalu www.nasza-klasa.pl.. Internetowe reklamy będą przekierowywać użytkowników na specjalnie utworzoną stronę: www.promocje.sphinx.pl, gdzie znajdą się szczegóły promocji. Kelnerzy będą wyczerpująco informować wszystkich klientów o szczegółach promocji już na początku wizyty w restauracji.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl