Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cousine Connet marki Silvercrest cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów sieci Lidl Polska. To inteligentne urządzenie, dzięki 3 automatycznym programom: do ugniatania, gotowania na parze i podsmażenia, skraca czas przyrządzania posiłków. Jego obsługa jest na tyle prosta i intuicyjna, że do wielkanocnego gotowania można zaprosić dzieci i spędzać wspólnie czas.

Monsieur Couisine Connect - co to jest za robot?

Robot Monsieur Couisine Connect, o mocy 1100 W i regulacji temperatury w  zakresie od 37°C do 130°C, to użyteczny pomocnik w każdej kuchni. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu oraz modułowi WI-FI, można obsługiwać go za pomocą specjalnej aplikacji na telefon. Natomiast za pośrednictwem dużego, 7- calowego ekranu, o wysokiej rozdzielczości, użytkownik ma dostęp do bazy ponad 500 darmowych przepisów z instrukcjami video „krok-po-kroku”. Przyrządzanie potraw stanie się łatwiejsze także za sprawą 99-minutowego timera. W zestawie z robotem sprzedawane są liczne akcesoria, m.in.: wkładka i nasadka do gotowania na parze, pojemnik blendera ze stali nierdzewnej, pokrywka z otworem do napełniania i miarka.  

Ile kosztuje Thermomix?

Thermomix to robot kuchenny, który budzi niesamowite emocje - m.in. za sprawą swojej ceny. Od 6 lutego za ten kultowy sprzęt trzeba zapłacić więcej, a mianowicie 5999 zł.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl