Partnerzy portalu partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Partnerzy serwisu

partner serwisu partner serwisu partner serwisu
Handel

Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi - Biedronka popiera protest pracowników handlu

Zarząd Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi - Biedronka w pełni popiera żądania dziesiątków tysięcy pracownic i pracowników sieci handlowych, którzy postanowili w dniu 2 maja 2017 przystąpić do protestu przeciwko złym warunkom pracy i płacy – czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi - Biedronka, które przesłał do serwisu portalspozywczy.pl Piotr Adamczak, przewodniczący „Solidarności” w Biedronce.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 28-04-2017, 13:07

„Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi – Biedronka już od czternastu lat walczy o prawa pracowników zatrudnionych w portugalskiej sieci handlowej „Biedronka”. Przez kilka ostatnich lat liczba skarg napływających do naszego Stowarzyszenia była mniejsza. Było to efektem ciężkiej walki, między innymi naszego Stowarzyszenia (…). Jednak dzisiaj znowu pracownicy Biedronki piszą i dzwonią do nas, prosząc o interwencję, bo naruszane są ich prawa pracownicze (…)” – czytamy w stanowisku stowarzyszenia.

„Dlatego w pełni solidaryzujemy się z protestem pracowników sieci handlowych i popieramy wszystkie ich żądania dotyczące poprawy warunków pracy i wynagrodzenia za nią” – informuje Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi - Biedronka.

O proteście pracowników handlu czytaj więcej:

Alfred Bujara: 2 maja zaprotestują pracownicy Biedronki, Dino, Tesco, Auchan, Makro i Arel

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.170.78.142
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na FacebookuObserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!