Thermomix w designerskim wydaniu

Oryginalna faktura obudowy urządzenia, nawiązująca do szlifu kamieni szlachetnych i współgrający z nią nowy, szampański odcień metalicznych detali (jak logo, pokrętło, uchwyt, elementy wentylacyjne) sprawiają, że urządzenie z limitowanej wersji zachwyci nie tylko wiernych klientów Thermomix, ale też miłośników designu oraz osoby szukające nietypowych rozwiązań w wnętrzach.

Obudowa z jubileuszowej limitowanej edycji urządzenia Thermomix ma wyjątkową wytrzymałość. Jest też odporna na odciski palców i zarysowania.

Cena limitowanego Thermomixa

Mimo że wyjątkowe jubileuszowe urządzenie Thermomix® TM6 dostępne jest w ofercie limitowanej to jego cena jest taka sama jak urządzenia w białej obudowie. Nie zmieniają się również jego funkcje – jubileuszowy TM6 też pomaga przygotować pyszne dania bez wysiłku łącząc się z platformą Cookidoo, gdzie dostępnych jest ponad 5500 przepisów w języku polskim i gdzie można również zapisywać lub edytować własne ulubione przepisy.

TM6 w specjalnej obudowie łączy w sobie również ponad 20 innych sprzętów kuchennych - pomaga między innymi w ważeniu, siekaniu, mieszaniu, ubijaniu, blednowaniu, wyrabianiu ciasta, karmelizowaniu, gotowaniu metodą sous-vide, dzięki nowej osłonie noża miksującego z funkcją obierania - nawet w obieraniu ziemniaków. Za pomocą nowej nakładki krojącej Thermomix z pierwszą tarczą tnącą – uzyskasz cztery opcje krojenia: cienkie lub grube plastry oraz cienkie lub grube paski.

Thermomix TM6 w jubileuszowej limitowanej edycji dostępny jest w sprzedaży u Przedstawicieli Handlowych.

Ile kosztuje Thermomix?

Obecnie cena Thermomixa TM6 wynosi 5995 zł.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl