W ostatnich tygodniach wiele sieci handlowych obniżyło ceny wybranych artykułów żywnościowych oraz uruchomiło na ten temat obszerną komunikację do klientów.

Biedronka z niższymi cenami polędwicy i kiełbasy

Obowiązująca od 12 do 17 września Tygodniowa Misja Oszczędzania pod nazwą „Kupuj taniej o wartość inflacji” pozwala na realizację oszczędności przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka.

Świnka Skarbonita "poleca" oszczędzać na takich produktach jak polędwica sopocka Kraina Wędlin 140g w cenie 3,49 zł za opakowanie, szynka z indyka Kraina Wędlin 150g w cenie 4,49 zł oraz parówki z szynki lub piersi kurczaka Krakus 200g i kiełbasa krakowska Krakus 160g odpowiednio w cenie 3,99 zł i 7,99 zł za opakowanie.

Pies Dżi-Pi-Es poleca natomiast suchą karmę dla psów Chappi, dzięki której na opakowaniu 2,7 kg oszczędzimy 8 zł lub przysmaki dla psa Crave protein 55g w cenie 7,99 zł. 

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, oferowane są produkty wybranych marek.Od 12 do 17 września kupując herbaty marki Lipton, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 50% zapłaconej kwoty.

Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Zosia Samosia – 30%, Tymbark – 30%, Pedigree – 20%, Pudliszki – 20%. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. 

Lidl we wrześniu obniża ceny mięsa

Od 2 września do końca miesiąca klienci sklepów Lidl Polska mogą kupić mięso w niższych cenach. W ofercie promocyjnej dostępne są karkówka wieprzowa (14,99 zł / 1 kg), schab wieprzowy (13,99 zł/ 1 kg) oraz łopatka wieprzowa (12,99 zł/ 1 kg). We wrześniu w dalszym ciągu klienci będą mogli kupić rodzinną porcję filetu z piersi kurczaka w niższej cenie – 19,99 zł/ 1 kg.

W związku z wprowadzeniem niższej stawki podatku VAT od 01.02.2022 r., sieć obniżyła ceny ponad 3 tys. produktów, a od początku roku – z kuponami w aplikacji „Lidl Plus” – taniej dostępnych było ponad 2 tys. produktów.

Niedawno sieć podpisała umowę z Ministerstwem Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, tym samym – po raz szósty – przedłużając współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, organizatorem Programu Karty Dużej Rodziny. Dzięki temu klienci Lidla, będący posiadaczami karty, mogą nadal korzystać z rabatu 10 proc. oraz dodatkowych stałych promocji na siedem grup asortymentowych.

Żabka z tańsza kawą, czekoladą i hot dogiem

Od 14 do 27 września w Żabce trwa akcja „3 masz taniej”. Aby z niej skorzystać, trzeba wydać w sklepach sieci 10 zł, a a wówczas za 3 zł można dobrać jeden z trzech produktów - kawę z ekspresu, hot dog lub tabliczkę czekolady Milka. Zakupu produktów promocyjnych w cenie 3 zł należy dokonać w ramach jednej transakcji. To pierwsza odsłona czterotygodniowej akcji. W kolejnych tygodniach po 3 zł można będzie nabyć inne promocyjne produkty.

Z oferty promocyjnej klienci Żabki mogą korzystać wielokrotnie, bez żadnych limitów. Pierwsza odsłona akcji „3 masz taniej”, w której można dobrać hot doga, kawę lub czekoladę po 3 zł, obowiązuje w dniach 14-27.09.2022.

W kolejnych tygodniach w tej cenie będzie można nabyć na tych samych zasadach inne produkty z oferty sieci – szczegóły będą komunikowane na bieżąco podczas komunikacji prowadzonej w mediach, za pośrednictwem aplikacji Żappka oraz w sklepach sieci. 

Do minimalnej wartości transakcji objętej promocją nie wliczają się alkohole mocne, wino, papierosy, leki OTC oraz produkty do żywienia niemowląt. 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl


Największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce 7-8 listopada 2022 • Warszawa • Hotel Sheraton Grand Warsaw

Zarejestruj się!