W ciągu miesiąca trwania programu klienci płacący dowolną kartą Visa w hiper- i supermarketach Carrefour za zakupy o minimalnej wartości 100 zł zyskają e-Bon o równowartości 10 proc. (do maksymalnie 30 zł) zakupionych produktów marki Carrefour, spośród blisko 3 tys. produktów z asortymentu tej marki. Promocja jest wszechstronnie komunikowana m.in. w hiper- i supermarketach Carrefour oraz w kanałach marketingowych banków-wydawców kart Visa.

- Organizując wspólną akcję promocyjną z siecią Carrefour i bankami członkowskimi, staramy się zmieniać przyzwyczajenia konsumentów, zachęcając ich do płacenia kartami Visa zamiast gotówką pobraną z bankomatu poprzez zaoferowanie solidnej wartości dodanej do codziennych zakupów - komentuje Jakub Kiwior, dyrektor generalny Visa Europe w Polsce i na Węgrzech.

Promocja z siecią Carrefour jest kolejną odsłoną strategicznego programu Visa polegającego na współpracy z czołowymi sieciami handlowymi i e-detalistami, którego celem jest przyspieszenie rozwoju obrotu bezgotówkowego w Polsce.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl