Nowy sklep sieci Kaufland w Białymstoku jest zlokalizowany przy ul. Bohaterów Monte Cassino 12, obok nowego dworca PKS. Powierzchnia sprzedaży w białostockim markecie wynosi ponad 2000 m2. Market będzie otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty od godziny 7.00 do 22.00, a w niedzielę od 8.00 do 21.00. Klienci sklepu będą mieć do dyspozycji ponad 180 komfortowych miejsc parkingowych.

Klienci znajdą w nim łącznie około 15 tysięcy produktów. Większość z nich to artykuły spożywcze producentów, w większości rodzimych oraz marek własnych sieci Kaufland. 

W nowym sklepie będzie także strefa kawiarniano-gastronomiczna, którą Kaufland zaczyna wprowadzać w nowych i wybranych modernizowanych marketach. Obejmuje ona zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. Klienci będą mogli skorzystać w niej z około 40 miejsc siedzących i darmowego WiFi.

Ofertę sklepu wzbogacą dodatkowo punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Klienci będą mogli skorzystać z usług i produktów salonu prasowego oraz jednego z operatorów sieci komórkowych. W pasażu znajdować się będzie także bankomat.

W nowym sklepie sieci Kaufland wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in. odzysk ciepła z lad chłodniczych, które jest wykorzystywane do ogrzewania marketu, pompy ciepła, energooszczędne oświetlenie LED, a dobór urządzeń uzależniony był od ich klasy energetycznej. Rozwiązania te tworzą sklep w Białymstoku obiektem energooszczędnym.

Market przy ul. Monte Cassino jest pierwszym sklepem sieci w Białymstoku i 6.
w województwie podlaskim. Pozostałe zlokalizowane są w: Hajnówce, Suwałkach, Bielsku Podlaskim, Augustowie i Łomży. W białostockim markecie zatrudnienie znalazło ok. 60 osób.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl