Debata odbędzie się 2. dnia Forum Rynku Spożywczego i Handlu 7 listopada 2017 r.  w godzinach 11.30-13.00 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Udział w sesji dotychczas potwierdzili: Maciej Bartmiński, prezes, współwłaściciel, Market Side Sp. z o.o.; Zenon Daniłowski, prezes zarządu, Makarony Polskie SA; Edyta Dembińska, manager marki własnej, Piotr i Paweł SA; Przemysław Gaszewski, dyrektor handlowy, PGS Sp. z o.o.;
Michał Gontarz, dyrektor zakupów, Jeronimo Martins Polska SA; Sylwia Olechno, dyrektor generalna, Grupa Chorten. Panel będzie moderował Mikołaj Piaskowski, Counsel, Baker McKenzie.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, warsztatów i spotkań z prezesami i dyrektorami spółek spożywczych i handlowych, ekspertami oraz analitykami rynkowymi.

Jubileuszowe X Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie. Konferencji będzie towarzyszyła wieczorna Gala (6 listopada), podczas której wręczymy wyróżnienia w ramach plebiscytów Certyfikat Dobry Produkt i Food & Retail Start-Up Star. Przyznamy także redakcyjne Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu firmom, które w minionym roku przeprowadziły ważne transakcje, wyróżniły się pozycją rynkową oraz innowacjami.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl