Żabka Nano u Elona Muska

„Potwierdzamy, że pilotażowo ulokowaliśmy jedną placówkę poza granicami Polski – jest to efekt współpracy partnerskiej, dedykowany konkretnej grupie klientów. Ze względu na ograniczoną warunkami współpracy z partnerem dostępność sklepu, nie prowadzimy na ten temat komunikacji" — przekazało biuro prasowe Żabki poznańskiemu oddziałowi "Gazety Wyborczej".

Informacje o sklepie i jego zdjęcia zaczęły się jednak pojawiać w internecie, m.in. na Facebooku i Twitterze, bo zdjęcia i reakcje wrzucali do sieci sami pracownicy Tesli.

Żabka Nano w fabryce Tesli w Berlinie

W podberlińskiej fabryce ok. 10 proc. pracowników stanowią Polacy, nadal poszukiwani są kolejni pracownicy. Nano sklep ma ułatwić im życie i być dodatkową atrakcją i benefitem. Dzięki obecności sklepu na miejscu pracownicy nie będą także musieli opuszczać miejsca pracy, aby zrobić drobne zakupy.

Żabka Nano ma już ponad 50 sklepów

W sieci Żabka Nano działa już ponad 50 placówek autonomicznych wspieranych przez sztuczną inteligencję. Pięćdziesiąta lokalizacja została otwarta w Warszawie, w Fabryce Norblina.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl


Największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce 7-8 listopada 2022 • Warszawa • Hotel Sheraton Grand Warsaw

Zarejestruj się!