Partnerzy portalu
 • partner portalu
 • partner portalu

Żabka z narzędziem HR do zarządzania czasem pracy

 • Autor: www.portalspozywczy.pl
 • Data: 13-11-2018, 11:48
Żabka Polska wdrożyła rozwiązanie do zarządzania czasem pracy w oparciu o system SAP Fiori. Rozwiązanie umożliwia pracownikom dostęp do najważniejszych informacji, a także zarządzanie czasem pracy z poziomu przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych. Za realizację wdrożenia odpowiadała firma GAVDI Polska.
Żabka z narzędziem HR do zarządzania czasem pracy
fot. materiały prasowe

Decyzja o wdrożeniu rozwiązania została podyktowana koniecznością ujednolicenia procesów oraz ekosystemu pracy. Żabka Polska potrzebowała intuicyjnego i nowoczesnego narzędzia, dzięki któremu pracownicy otrzymaliby dostęp do najważniejszych informacji kadrowych z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego. Zastosowane rozwiązanie jest przyjazne dla użytkowników zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności. Aplikacja umożliwia korzystanie z systemu SAP na urządzeniach mobilnych jak i tradycyjnych desktopach.

– Inwestujemy w automatyzację procesów kadrowych, umożliwiających lepsze zarządzanie kapitałem ludzkim. Narzędzie umożliwia dostęp do najważniejszych funkcjonalności systemu SAP niezależnie od czasu i miejsca. Jest to szczególnie ważne ze względu na rozproszony profil naszej działalności. Dzięki temu procesy odbywają się szybciej w jednym, spójnym i przyjaznym wizualnie środowisku – mówi Eliasz Wawrzkiewicz, IT Core Systems Manager w Żabka Polska Sp. z o.o.

Dzięki uruchomionej aplikacji do obsługi systemu SAP HCM, pracownicy mogą w każdej chwili pobrać np. dokument PIT, sprawdzić i zaktualizować on-line swoje dane osobowe, złożyć wniosek o benefity, pobrać formularz kadrowy, zapoznać się z dodatkowymi dokumentami, bez konieczności wizyty w dziale HR.

– Coraz więcej firm otwiera się na wykorzystywanie rozwiązań mobilnych w miejscu pracy. Ze spółką Żabka Polska współpracujemy już od kilku lat. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie zrealizować projekt. Jest to dla nas najlepszy dowód zaufania – mówi Ireneusz Hołowacz, Dyrektor ds. Produktów GAVDI Polska S.A.

Wdrożenie aplikacji pracowniczej i menedżerskiej w technologii SAP Fiori to kolejny projekt zrealizowany przez Żabkę Polska oraz GAVDI Polska. Wcześniej firma wprowadziła rozwiązania m.in. w obszarach administracji kadrami, zarządzania czasem pracy, zarządzania strukturą organizacyjną oraz rozliczania listy płac.

– Możliwość samodzielnego dostępu do informacji zrealizowana w technologii FIORI dała nowe możliwości naszym pracownikom i znacznie usprawniła ich pracę, przenosząc wybrane funkcjonalności na urządzenia mobilne. Dzięki wdrożeniu narzędzi samoobsługowych możemy odpowiedzieć na rosnące potrzeby naszych pracowników właśnie w tym zakresie – dodaje Monika Mandrela, kierownik działu kadr i płac w Żabka Polska Sp. z o.o.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • K.Olczak 2019-09-20 14:13:25

  W mojej firmie do zarządzania czasem pracowników używamy firmao.pl/register i super się sprawdza.

  Odpowiedz

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
 • partner portalu
 • partner portalu
 • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!