• partner portalu
  • partner portalu
Partnerzy portalu

Zmarł w Biedronce. Klienci potykali się w sklepie o ciało w worku

- To oburzające, że w chwili śmierci jednego z klientów sklep dalej funkcjonuje, jakby nic się nie stało, a inni ludzie potykają się o ciało w worku - mówi zdenerwowana klientka Biedronki w Gliwicach Sośnicy, która w piątek rano robiła tam zakupy - pisze Gazeta Wyborcza.
  • Autor: Gazeta Wyborcza
  • Data: 24-04-2009, 12:32

Jak informuje "GW" jedna z mieszkanek osiedla, która dziś rano robiła w sklepie zakupy, przeżyła szok. Okazało się, że w oczekiwaniu na policję sklep nie został zamknięty i klienci wpadali na ciało w worku, przechodząc koło stoiska z mięsem. - Gdzie godność dla śmierci? Przecież w takiej sytuacji sklep powinien zostać zamknięty! - mówi zdenerwowana kobieta, która powiadomiła nas o całej sprawie.

według informacji "GW"  klient zmarł około godziny 9 przy stoisku mięsnym firmy JAS, która dzierżawi miejsce od Biedronki. Stoisko usytuowane jest blisko wyjścia ze sklepu. Jako pierwsza mężczyznę próbowała reanimować Ewa Bujalska, sprzedawczyni ze stoisko mięsnego. Ona też wezwała pogotowie. Lekarz stwierdził zgon i wezwał policję.

- Cała sytuacja trwała dwie godziny i na ten czas wstrzymałyśmy sprzedaż na stoisku, bo uważam, że śmierci należy się szacunek. Trudno mi natomiast zrozumieć, dlaczego Biedronka nie została w tym czasie zamknięta. Ludzie byli oburzeni - powiedziała "GW" nam Bujalska.

więcej informacji:

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku



Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Banan 2009-04-24 15:15:53

    Kaczynski powinien niezwlocznie oglosic zalobe narodową

    Odpowiedz
    • Szczecin 2019-10-29 23:20:00

      Jesteś (...) albo trolem

      Odpowiedz
    • Figa 2019-11-26 13:22:19

      Zamilcz miernoto

      Odpowiedz
    • Artur 2020-02-24 21:00:18

      Wstyd mi za Ciebie kolego!

      Odpowiedz
    • świadomy wyborca 2020-03-21 14:40:36

      Banam ma rację, kiedyś pis ciągle ogłaszał żałobę. Nawet z powodu wypadków samochodowych. Wystarczyło >4 zgonów. Potem przekonali się że to nie działa. Pomijam smoleńsk gdzie zgineli politycy i ich przydupasy, politycy w polsce są mniej szanowani niż prostytutki i dilerzy. Slusznie, bo demokracja polega na mamieniu plebsu. Pis ani Po nie naprawiło demografii, jest wciąż 1.4 dziecka na parę. Za 30 lat większośc młodych w Polsce to będą imigranci z 3 świata i będzie to koniec polski. Tylko kogo to obchodzi? liczą się Tylko wybory co 4 lata

      Odpowiedz
  • k 2009-05-06 19:50:38

    (fragment komentarza usunięty - prosimy o zachowanie pewnego poziomu kultury w komentarzach - redakcja portalu)? . Zero szacunku dla nagle umarłego człowieka chyba ten kierownik biedronki ma coś nie równo pod sufitem albo się panicznie boi swoich przełożonych SZOK............

    Odpowiedz
  • Leon 2009-05-06 21:56:51

    Sorry, ale czego głupi klienci oczekiwali w Biedronce? ŻYWEGO TRUPA ?!

    Odpowiedz
    • taki tam 2020-03-21 14:49:29

      Ludzie w europie są wrażliwi. W krajach arabskich pozwala się dziecku zabić kozę aby oswoiło się ze śmiercią. Europejczycy mają tylko 1,3 dziecka na parę i wymierają, bo wolą się dorabiać i bawić. Poświęcenie, obowiązek, powinność są obce obecnym europejczykom. Za 30 lat większość młodych w polsce to będa imigranci i to będzie koniec naszej zgniłej cywilizacji.

      Odpowiedz
  • Asia 2009-05-06 22:04:54

    To było boskie ! (...) ! (fragment komentarza usunięty - prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi - redakcja portalu)

    Odpowiedz
  • Simon 2009-05-07 13:25:28

    W Biedronkach powinni sprzedawać trumny z 50% rabatem - wszyscy będą tam chcieli umierać.

    Odpowiedz
    • alinka 2020-01-02 11:14:31

      ale 50% ceny dla tych co umieraja w biedronce

      Odpowiedz
    • dobre xD 2020-03-21 14:42:47

      Hahahaha to byłoby dobre :D Jak umrzesz u nas dostaniesz 50% rabatu na trumnę i kwiaty :D

      Odpowiedz

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.