Czy McDonald's będzie otwarty w Sylwestra 31 grudnia 2022?

31 grudnia, czyli Sylwester to dzień pracujący, podczas którego jednak większość sklepów, restauracji i kawiarni będzie miała skrócone godziny otwarcia. Czy to samo dotyczy popularnych sieci fast food i czy McDonald's jest otwarty 31.12?

Restauracje McDonald's będą otwarte w Sylwestra w niestandardowych godzinach i będą zamykane wcześniej, część z nich już np. o godz. 20:00. Na swojej stronie z wyszukiwarką placówek (mcdonalds.pl/restauracje/) McDonald's podaje godziny otwarcia poszczególnych restauracji 31 grudnia i 1 stycznia.

Czy McDonald's będzie otwarty w Nowy Rok 1 stycznia 2023?

Nowy Rok 1 stycznia 2023 to dzień wolny od pracy, podczas którego większość sklepów jest zamknięta. Czy tak samo będzie z restauracjami, w tym popularnym McDonald's?

Niektóre restauracje McDonald's będą otwarte w Nowy Rok w niestandardowych godzinach i będą otwierane później niż w zwykłe dni robocze, część z nich np. o godz. 10:00. Na swojej stronie z wyszukiwarką placówek (mcdonalds.pl/restauracje/) McDonald's podaje godziny otwarcia poszczególnych restauracji 31 grudnia i 1 stycznia.

McDrive w Sylwestra i Nowy Rok. Czy da się zamówić jedzenie na wynos w McDonald's 31.12 i 1.01?

Większość restauracji McDonald's będzie otwarta 31 grudnia i 1 stycznia w zmienionych godzinach, podobnie ma się sytuacja z restauracjami typu McDrive. Zmotoryzowani klienci będą mogli w Sylwestra i Nowy Rok zamówić posiłki na wynos, ale należy sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych placówek. Większość z nich w Sylwestra kończy działalność ok. godz. 20:00, a w Nowy Rok otwierane są z kolei później niż w dni powszednie, np. o godz. 10:00.

McDonald's o godzinach otwarcia restauracji informuje poprzez wyszukiwarkę na swojej stronie. /fot. mcdonalds.pl/restauracje