Portal Spożywczy - FMCG, handel, rynek spożywczy

Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
×

Subskrybuj newsletter
portalspożywczy.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
HoReCa

Współwłaściciel Senses: Celujemy w kolejną gwiazdkę

  • Autor: Jakub Szymanek / portalspozywczy.pl
  • Data: 23-10-2017, 12:57
– Poprzeczka została zawieszona jeszcze wyżej. Obecnie celujemy w kolejną gwiazdkę. Naszym założeniem są trzy, chociaż może to nigdy nie nastąpić, ale druga gwiazdka jest jak najbardziej w naszym zasięgu i jestem przekonany, że ją otrzymamy – powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Krzysztof Janiszewski, współwłaściciel restauracji Senses.
Współwłaściciel Senses: Celujemy w kolejną gwiazdkę
fot. www.facebook.com/pg/sensesrestaurantpl

Restaurator przyznał, że od początku pracy nad powstaniem Senses, założeniem było znalezienie się w gronie lokali wyróżnionych gwiazdką Michelin. 

– Gwiazdek Michelin nikt nie daje jako prezent pod choinkę, trzeba spełniać pewne normy. My od początku założyliśmy sobie, że idziemy po gwiazdkę i pod tym kątem wszystko planowaliśmy, zaczynając od pracy z architektem, ludźmi od wentylacji, oświetlenia. Opracowaliśmy odpowiedni układ stolików, zakup krzeseł – nasze fotele zostały specjalnie zaprojektowane pod wystrój Senses, biorąc pod uwagę ich design, ale przede wszystkim komfort jaki muszą dać, ponieważ kolacja u nas trwa minimum trzy godziny – wyjaśnił Krzysztof Janiszewski.

Dalsza część artykułu jest dostępna dla subskrybentów Strefy Premium PortaluSpożywczego.pl lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

komentarze (0)

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!