Marel stale przesuwa granice innowacyjności w odpowiedzi na potrzeby Klientów - oraz potrzeby ich Klientów. Łącząc ze sobą to co robimy najlepiej z tym co Twoja firma robi najlepiej kreujemy innowacje poprzez partnerstwo tworząc wartość dodaną dla Ciebie i Twoich Klientów. Podczas Targów będziecie mieli Państwo okazję uczestniczyć w:

  • Demonstracjach na żywo najnowszych innowacji Marela w technologii przetwórstwa łososia oraz białych ryb, także tych hodowlanych
  • Przyłączyć się do jednego z profesjonalistów branży rybnej Marela i dowiedz się jak możemy przenieść proces przetwórstwa Twojej firmy na wyższy poziom.
  • Zasmakować kulinarnych innowacji na drugim piętrze naszego stoiska przygotowane przez Najlepszeo Szefa Kuchni Islandzkiej Grupy Kulinarnej czyli Partnerstwo na talerzu
Począwszy od najbardziej zaawansowanych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku do podstawowych systemów ręcznych, maszyny Marela oraz informatyczne rozwiązanie Innova obsługują każdy proces produkcji od otrzymania surowca, filetowania, porcjowania, pakowania oraz etykietowania i wysyłki. Każdy z tych wtapów ma na celu pomóc przetwórcom zwiększyć wydajność oraz jakość, przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu realizacji zleceń i kosztów pracy.

Innowacja ostra jak żyletka!

Już niedługo ! Nowej generacji wysokowydajna, niesamowicie szybka Krajalnica - lepszy wygląd ryby gwarantowany!

Więce informacji o Targach oraz innowacjach znajdą Państwo na stronie www.marel.com/poland

Kontakt: tomasz.bielinski@marel.com, tel. kom. 601 080 507