Dyrektor LVPED bardzo dobrze oceniania miniony 2012 rok. - Był to rok, w którym profesjonalnie i efektywnie udało nam się poszerzyć dystrybucję w kraju, jak i za granicą. Wprowadziliśmy dużo nowości co spowodowało umocnienie naszej marki. Przedłużyliśmy kontrakt z mistrzem boksu Tomaszem Adamkiem, tak więc był to rok bardzo pozytywny - mówi Damian Zwardoń.

Jak dodaje, celem firmy jest zaskakiwanie nowymi rozwiązaniami, dlatego też firma ostrożnie szuka innowacyjnych rozwiązań. - Nowe produkty niewątpliwie są nam potrzebne. Myślę, że już w I kwartale tego roku uda nam się wprowadzić na rynek nowość pod marką Las Vegas Power Energy Drink - przyznaje dyrektor firmy.

Firma ma w planach także inwestycje. - W planach jest rozbudowa magazynów, ale czy uda się zrealizować projekt w tym roku? Mam nadzieję, że tak. Pod uwagę brany jest również zakup nowej floty samochodowej, choć nie chciałbym na tą chwilę zdradzać szczegółów. Mamy dobre narzędzia pracy. Naszym głównym celem jest budowanie rynku krok po kroku na tym chcemy skupić się najmocniej - podsumowuje Damian Zwardoń.