Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Menedżer Kompanii Piwowarskiej jedną z najważniejszych kobiet polskiego CSR-u

  • Autor: pr, www.portalspozywczy.pl
  • Data: 19-03-2013, 12:57
Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło Listę 50 Kobiet Polskiego CSR-u. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce. W gronie najbardziej wpływowych kobiet, zajmujących się społeczną odpowiedzialnością biznesu, znalazła się Małgorzata Walędzińska-Półtorak, menedżer ds. zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej.

Pierwsza Lista Kobiet Polskiego CSR-u to zestawienie 50 pań - ekspertek, menedżerek i prezesek - które poprzez prowadzone działania kształtują społeczną odpowiedzialność biznesu w Polsce. 24 z nich reprezentują biznes, 10 - organizacje pozarządowe, natomiast 6 - środowisko akademickie. Wśród wyróżnionych znalazło się także 5 przedstawicielek instytucji i administracji publicznej, 2 dziennikarki, 2 przedstawicielki związków pracodawców oraz reprezentantka związków zawodowych. Według specjalistów z Forum Odpowiedzialnego Biznesu kobiety - nie tylko te uwzględnione w zestawieniu - znacząco przyczyniają się do rozwoju idei CSR-u w naszym kraju.

Do grona liderek społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce FOB zaliczyło również Małgorzatę Walędzińską-Półtorak, menedżer ds. zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej. Jest ona odpowiedzialna za koordynację działań związanych z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju w KP, w tym ich zbieranie i porządkowanie, raportowanie, a także poddanie audytowi.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!