Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

8 marca, Gdańsk, Pomorskie Tragi Handlowe Bać-Pol

Miejsce:Gdańsk, Hala Sportowa AWF Gdańsk Data: 08-03-2013

Ponad 80 wystawców i ponad 700 zaproszonych gości, w tym kupcy i właścicieli sklepów oraz przedstawiciele sieci handlowych, weźmie udział w organizowanych 8 marca 2013 roku przez BAĆ - POL S.A Pomorskich Tragach Handlowych.

Organizator:

GRUPA KAPITAŁOWA BAĆ-POL

Targi organizowane w Hali Sportowej AWF Gdańsk to jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń w regionie i skierowane są do sklepów zlokalizowanych od Sławna, Ustki, Słupska przez Trójmiasto, Kościerzyna, Bytów po Elbląg i Malbork.

Na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych swoją ofertę zaprezentują niemal wszyscy producenci wiodących marek spożywczych na rynku polskim, przy czym szczególnie atrakcyjna powinna okazać się oferta producentów nabiałowych. Producenci deklarują, że podczas Targów zostanie przedstawiona bardzo interesująca propozycja handlowa w szczególności na produkty, które tradycyjnie doskonale sprzedają się Wielkanoc. To ma ułatwić kupcom w kanale tradycyjnym skuteczniejsze konkurowanie o konsumenta w okresie wielkanocnym, czyli w okresie tradycyjnie wzmożonych zakupów.

Wydarzenie będzie nie tylko okazją do nawiązania atrakcyjnych kontaktów handlowych, a także wymiany doświadczeń i pomysłów na rozwój atrakcyjnej oferty dla konsumenta. Dodatkowo będzie temu sprzyjać formuła konkursów organizowanych podczas targów, zarówno dla klientów, jak i wystawców.
Targi uzyskały patronat Urzędu Miasta Gdańsk


Dodatkowych informacji udziela:
Maciej Cybulski
CMedia
tel. 501698778
fax. 061 642 72 14
email: maciej.cybulski@cmediagroup.pl
www.cmediagroup.pl

 

.
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!