Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

9thh InnoBev Global Beverage Congress w Warszawie, 16-17 kwietnia 2013 r. w Warszawie

Data: 16-04-2013

W kwietniu 2013 r. w Warszawie będzie miało miejsce światowe wydarzenie napojowe - w dniach 16-17 kwietnia 2013 r. w Hotelu Sheraton odbędzie się 9th InnoBev Global Beverage Congress. Jest to trzecia tego typu impreza w Europie Wschodniej, wcześniej Kongres taki odbył się w Budapeszcie i w Moskwie.

9th InnoBev Global Beverages Congress to wydarzenie, które jest miejscem spotkania liderów branży napojowej z całego świata, przedstawicieli firm napojowych, dostawców składników i opakowań.

Ważnym elementem programu są prezentacje trendów na światowym rynku napojów przygotowane przez firmy Rabobank, Zenith International i FoodBev Media. Innowacjom napojowym poświecone będą wystąpienia firm Verlinvest, MyDrink Beverages i Oshee.

Specjalną atrakcją dla uczestników będzie zwiedzanie zakładu Coca-Cola Hellenic Poland w Radzyminie.

Sponsorami są znani dostawcy opakowań i urządzeń jak Aptar, Bericap, Closure System International i Sidel oraz Beneo. Już w tej chwili, pomimo że do imprezy jest jeszcze wiele czasu, zgłosiło się wielu uczestników. Na liście delegatów są już zarejestrowane osoby z Polski jak Wojciech Górski i Andrzej Burzyński z firmy Bewa, kilka osób z Żywiec Zdrój, z Coca-Cola HBC, czy z Refresco Polska.

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!