• partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partnerzy portalu

REDAKCJA PORTALSPOZYWCZY.PL

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 23, fax (22) 550 69 01

Paulina Piwowarek
redaktor prowadząca
tel. (22) 550 69 24
paulina.piwowarek@portalspozywczy.pl

Magdalena Brzózka
redaktor prowadząca
tel. (22) 550 69 25
magdalena.brzozka@portalspozywczy.pl

Adam Tubilewicz
zastępca redaktora prowadzącego
tel. (22) 550 69 23
adam.tubilewicz@portalspozywczy.pl

Roman Wieczorkiewicz
dziennikarz
tel. (22) 550 69 22
roman.wieczorkiewicz@portalspozywczy.pl

Barbara Woźniak
dziennikarz
tel. (22) 550 69 29
barbara.wozniak@portalspozywczy.pl

Olimpia Wolf
dziennikarz
tel. (22) 550 69 22
olimpia.wolf@portalspozywczy.pl

Anna Wrona
dziennikarz
tel. (22) 550 69 24
anna.wrona@portalspozywczy.pl

Jakub Szymanek
dziennikarz
tel. (22) 550 69 22
jakub.szymanek@portalspozywczy.pl




Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

tel./fax centrala +48 (32) 209 13 03, +48 728 379 563

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 23, fax +48 (22) 550 69 26

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46, 692 427 870 fax: +48 (32) 356 76 16
katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 356 76 22
renata.nieradzik@ptwp.pl

SEKRETARIAT REDAKCJI
Agnieszka Kołodziej
telefon: +48 (32) 209 10 42, 517 022 533 fax: +48 (32) 356 76 16
agnieszka.kolodziej@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Aleksandra Nowak
telefon: +48 696 156 239
kontakt@portalspozywczy.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor)
tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW
promocja@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu Kolportażu)
telefon: +48 (32) 356 76 35, 606 687 836
michal.wybraniec@ptwp.pl

Katarzyna Suchan
tel: +48 696 402 991
katarzyna.suchan@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
kuba@ptwp.pl

STREFA PREMIUM PORTALSPOZYWCZY.PL
premium@portalspozywczy.pl

subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku



Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!