Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Ishida zapewnia jakość produktów mięsnych

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez Ishida
  • Data: 28-09-2020, 17:02
Technologie kontroli rentgenowskiej Ishida i ważenia kontrolnego zapewniają najwyższe standardy jakości produktu i dokładności pakowania w przedsiębiorstwie Myasnoy Dom Borodina (Zakład Mięsny Borodin), jednym z czołowych przetwórców mięsa w obwodzie moskiewskim.
Ishida zapewnia jakość produktów mięsnych

System kontroli rentgenowskiej Ishida IX-GA-4075 i waga kontrolna DACS-G używane są w całej gamie wyrobów wieprzowych Myasnoy Dom Borodina, łącznie dla około 80 produktów, w tym kiełbas, szynek, wędlin i szeregu produktów garmażeryjnych, pakowanych w wiele różnych formatów opakowań, takich jak tacki termoformowane, opakowania typu skinpack, owijane i typu skin on board.

Urządzenia Ishida zostały wybrane przez Myasnoy Dom Borodina po rygorystycznym procesie selekcji i dokładnej analizie sprzętu konkurencji.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Miałem doświadczenie ze sprzętem Ishida w firmie z którą wcześniej współpracowałem i uważam tego producenta za jednego z najlepszych dostawców rozwiązań do kontroli jakości żywności” - mówi Roman Khodyrev, dyrektor techniczny Myasnoy Dom Borodina. – Wyniki naszych testów potwierdziły, że Ishida IX zapewnia najwyższy poziom czułości.

System kontroli rentgenowskiej Ishida IX-GA-4075 jest w stanie wykryć szeroką gamę ciał obcych, takich jak stal nierdzewna, aluminium, szkło, muszle, kamienie, guma, gęsty plastik i skorupy o wielkości zaledwie 0,3 mm.

Kluczem do jego doskonałej wydajności jest unikalna technologia GA (Algorytm Genetyczny), która umożliwia szkolenie maszyny w celu łatwiejszego wykrywania określonych zanieczyszczeń, co oznacza, że można ją dostosować do precyzyjnych wymagań wielu różnych produktów, które są poddawane inspekcji.

Waga kontrolna Ishida DACS-G zapewnia najwyższą dokładność monitorowania masy paczek dla całej gamy produktów Myasnoy Dom Borodina. Jest to szczególnie ważne w przypadku artykułów o wysokiej wartości, takich jak bekon, w przypadku których firma musi przestrzegać odpowiednich przepisów dotyczących wagi, jednocześnie ograniczając do minimum ilość wydawanych produktów.

Waga kontrolna jest wyposażona w zaprojektowane przez Ishidę, wyjątkowo szybkie i dokładne cyfrowe ogniwo ładujące, które jest w stanie działać z dużą niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach. Unikalną cechą ogniwa obciążnikowego jest możliwość przełączania się między dwoma możliwościami ważenia i podziałkami, co zapewnia każdemu modelowi z tej serii elastyczność w obsłudze znacznie większej gamy produktów.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!