Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Będzie II edycja Agro Days. Dni Hodowcy

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 01-10-2018, 12:46
Po sukcesie pierwszej edycji do Warszawy wraca Agro Days. Dni Hodowcy. Spotkanie hodowców, ekspertów i starannie dobranych firm reprezentujących wszystkie obszary branży hodowlanej odbędzie się 2 i 3 lutego w nowym Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie. Organizatorzy i tym razem postawili na formułę biznesowo-edukacyjną wydarzenia, która łączy dwa formaty: konferencję i targi.

Agro Days to jedyne, tak bogate w praktyczną wiedzę wydarzenie dla hodowców w Polsce. – Mamy w kraju wiele wydarzeń z branży agro, w tym pomniejsze wydarzenia sektorowe. Brakowało jednak spotkania dedykowanego wyłącznie hodowcom. W ramach jednego wydarzenia oferujemy zdobycie przydatnej wiedzy, udział w warsztatach i dyskusjach, przestrzeń do wymiany poglądów i doświadczeń oraz okazję do nawiązania cennych relacji biznesowych w miłej, rodzinnej atmosferze – komentuje Adam Zaleski, dyrektor generalny De Heus, organizator Agro Days. Dni Hodowcy. Ogromną zaletą wydarzenia, co potwierdziła I edycja, jest jego duża wartość merytoryczna i użytkowa, o którą zadbają specjaliści rynku rolnego z Polski i zagranicy.

Firma De Heus starannie wybiera Partnerów wydarzenia. Reprezentują oni wszystkie obszary hodowli bydła, drobiu i trzody chlewnej i nie tylko. Dzięki przyjętej formule, odwiedzający mogą w jednym miejscu zdobyć wiedzę, która pomoże im jeszcze bardziej rozwinąć swoje gospodarstwa i osiągać jeszcze lepsze wyniki produkcyjne.

W pierwszej edycji Agro Days. Dni Hodowcy 2017 udział wzięło ponad 3 tys. uczestników z całego kraju. Organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania II edycją imprezy. – Luty to dobry czas na takie wydarzenie. Dzięki temu hodowcy mogą jeszcze przed sezonem poznać nowości rynkowe oraz sprawdzić aktualną ofertę krajowych i zagranicznych producentów, Po doświadczeniu pierwszej edycji sądzimy, że cześć tych rozmów zaowocuje korzystnymi dla obu stron relacjami biznesowymi – dodaje Zaleski.   

Z uwagi na duże zainteresowanie, tym razem Agro Days. Dni Hodowcy odbędą się w nowym i większym obiekcie - GLOBAL EXPO, przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców będzie ponad 60 tys. m2 powierzchni wystawienniczej oraz 15 tys. m2 powierzchni konferencyjnej. Dodatkowo wygodny i bezpłatny parking. Przestrzeń wewnątrz budynku zostanie podzielona na cztery obszary: bydło, trzoda, drób, budownictwo inwentarskie.

Na odwiedzających będą czekać prelekcje, warsztaty, pokazy nowości rynkowych oraz dyskusje. Hodowcy będą mogli również w dowolnej chwili skorzystać z profesjonalnych porad, czy konsultacji w zakresie nowych technologii, inwestycji, agro-budownictwa i rozwiązań biznesowych. Nie zabraknie nowinek technologicznych, które zaprezentują Partnerzy wydarzenia, ale i konkursów z nagrodami.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

więcej informacji:

Powiązane tematy:

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!