Beyond Meat na FRSiH 2019: Naszych produktów nie kierujemy tylko do wegetarian
- Duża część konsumentów produktów Beyond Meat wcale nie jest wegetarianami czy weganami. To osoby, które jedzą mięso, ale dążą do zachowania do równowagi w diecie - powiedział Willem Spigt, Sales & Marketing of Beyond Meat at Zandbergen w ramach debaty "Konsument 4.0 w soczewce trendów zmieniającego się świata" na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019.

Willem Spigt wskazał, że duża część konsumentów produktów Beyond Meat wcale nie jest wegetarianami czy weganami.
- To osoby, które jedzą mięso, ale dążą do zachowania do równowagi w diecie. Nasze produkty przemawiają do wszystkich. Kierując naszą ofertę tylko do wegetarian czy wegan, zredukowalibyśmy naszą grupę docelową - dodał.
Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl
- Wierzymy, że w przyszłości konsument, idąc przez alejki sklepowe, będzie mógł znaleźć zarówno burgery z mięsa, jak i zbóż, a także na bazie innych składników. Chodzi o możliwość wyboru - podsumował.


Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.