Goodvalley zmienia nazwę

Dolina Dobra bazuje na wieloletnim doświadczeniu Goodvalley. Wszystkie wyroby z Przechlewa powstają w systemie produkcji od pola do stołu. Firma dysponuje własnymi polami uprawnymi, paszarnią oraz zakładem przetwórczym, w którym powstają najwyższej jakości produkty mięsne.

- Działamy w zgodzie z naturą, wykorzystując Dobro, które od niej otrzymujemy. To właśnie to Dobro, jak i lokalne pochodzenie, z którego jesteśmy bardzo dumni, skłoniły nas do zmiany nazwy. Jednak to, co zawsze pozostanie bez zmian to nasze bezkompromisowe podejście do jakości i środowiska. Nasza praca i produkcja przebiegają w poszanowaniu otoczenia, z wykorzystaniem własnych pól, upraw, pasz i produktów, zgodnie z najlepszymi praktykami hodowlanymi oraz rolniczymi – mówi Paweł Nowak, prezes marki Dolina Dobra. 

Goodvalley zmienia nazwę na Dolina Dobra

Wraz ze zmianą nazwy rozszerzeniu uległo także portfolio marki.

Przedsiębiorstwo Goodvalley zostało założone w Polsce w roku 1994, jako firma rolniczo-przetwórcza ze skandynawskimi korzeniami, specjalizująca się w produkcji wieprzowiny. Cały proces produkcji firmy oparty jest o zasady zrównoważonego rolnictwa i prowadzony zgodnie z modelem „od pola do stołu”. Wcześniej Goodvalley, a dziś Dolina Dobra, szczególną uwagę przywiązuje do zagadnień związanych z ochroną klimatu i odpowiedzialnego korzystania z zasobów środowiska.

Dolina Dobra ogranicza także emisję gazów cieplarnianych na każdym etapie swojej działalności oraz produkuje zieloną energię we własnych ośmiu biogazowniach. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, Dolina Dobra jest aktywnym partnerem lokalnych społeczności i blisko z nimi współpracuje. Spółka współpracuje również z 4 wyższymi uczelniami rolniczymi, z kilkoma szkołami średnimi, a także z organizacjami pozarządowymi. Angażuje się również w projekty międzynarodowe.

Dolina Dobra tworzy ponad 1300 miejsc pracy, operując na areale przekraczającym 13 tysięcy hektarów. Spółka jest największym w Polsce producentem czystej energii pochodzącej z biogazowni rolniczych.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl


Największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce 7-8 listopada 2022 • Warszawa • Hotel Sheraton Grand Warsaw

Zarejestruj się!