Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Pamapol z najkorzystniejszą ofertą w przetargu KOWR

  • Autor: portalspozywczy.pl
  • Data: 25-06-2019, 11:23
Zarząd Pamapol S.A.  poinformował, że z informacji przedstawionej oferentom obecnym podczas otwarcia ofert w ramach przetargu nieograniczonego na dostawy artykułów spożywczych do magazynów organizacji partnerskich w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, Podprogram 2019 (Przetarg) organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa z siedzibą w Warszawie wynika, iż Emitent i spółka zależna Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. (WZPOW) złożyły najkorzystniejsze oferty cenowe na trzy z dwudziestu zadań częściowych objętych Przetargiem.
Pamapol z najkorzystniejszą ofertą w przetargu KOWR
fot. pamapol.pl

Pamapol S.A. złożył ofertę na dostawę fasoli białej i pasztetu wieprzowego na wartość 16,3 mln zł brutto, a WZPOW na dostawę groszku z marchewką na wartość 13,9 mln zł brutto. Dostawy będą realizowane na rzecz organizacji partnerskich: Federacji Polskich Banków Żywności, Caritas Polska, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Polskiego Czerwonego Krzyża.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Łączna wartość ww. ofert złożonych przez Emitenta i WZPOW w ramach Przetargu wynosi 30,2 mln zł brutto.
 
Pamapol zastrzega, iż procedura przetargowa nie została zakończona, oraz że formalne rozstrzygnięcie Przetargu, a także zawarcie przyszłej umowy na dostawy produktów objętych Przetargiem może zależeć od wniesienia ewentualnego odwołania przez innych uczestników postępowania przetargowego. Ponadto warunkiem zawarcia umów będzie wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 10% całkowitej wartości zamówienia brutto (w ramach danego zadania częściowego).
 
O formalnym rozstrzygnięciu Przetargu, oraz o zawarciu przyszłych umów na dostawy produktów objętych Przetargiem Emitent powiadomi w formie odrębnego raportu bieżącego.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!