- Przywiązuje Pan dużą wagę do marketingu?

- Wykorzystujemy narzędzia marketingowe do wprowadzania marki ACTIVLAB tj. suplementów i odżywek dla osób aktywnych na rynek masowy między innymi do sieci Tesco i Real, zmieniając tym samym pozycję i wizerunek tych produktów na bardziej masowy. Postanowiliśmy objąć opieką marketingową również naszych klientów z branży mięsnej. Nasza pomoc jest cenna zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych koncernów mięsnych. Zarówno, jeśli chodzi o koszty takich działań oraz specyfikę branży, którą Regis zna bardzo dobrze od prawie dwudziestu lat oraz o jakość działań marketingowych, które nietrafione, przygotowane przez przypadkowych ludzi bez doświadczenia, mogą przynieść straty.

- Co państwo oferują w ramach „opieki marketingowej"?

- Zapewniamy naszym klientom badania jakościowe, badania sensoryczne we własnym laboratorium, które oddaliśmy do użytku w zakładzie Regis w Bochni. Na życzenie klienta przygotowujemy projekty optymalizacji procesów wchodzących w skład marketingu mix, dostarczamy niezbędnych informacji przy rozwijaniu nowości produktowych. Nasz Dział Marketingu sam opracowuje całościowe koncepty produktowe wraz z realnym produktem bo tutaj przecież mamy technologię i Dział Wdrożeń znany od lat w branży z wysokiej jakości prowadzonych działań oraz strategie wprowadzenia go na rynek. W związku z powyższym oraz rozwojem nowych dziedzin, w które wchodzimy lub planujemy wejść będziemy rozwijać również kadrę pracowników w firmie.

- W których działach?

Szczególnemu wzmocnieniu będą podlegać właśnie obszary handlu, marketingu i rozwoju produktu. Myślę, że ilość zatrudnionych w naszej firmie może się zwiększyć w 2010 roku nawet o 10 proc.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl