Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Suempol: Jesteśmy firmą rodzinną nie tylko pod względem właścicielskim (wideo)

  • www.pulshr.pl
  • Autor: pulshr.pl
  • Data: 05-10-2016, 10:07
- Duża część naszych obecnych pracowników to dzieci osób, które zatrudnialiśmy na przełomie lat 80 i 90. Są to osoby bardzo związane z firmą więzami rodzinno-emocjonalnymi. Suempol jest więc firmą rodzinną nie tylko w sensie właścicielskim - mówi Arkadiusz Jaworowski, dyrektor Suempol Sp. z o.o., fot. PTWP w rozmowie z serwisem pulsHR.pl
Suempol: Jesteśmy firmą rodzinną nie tylko pod względem właścicielskim (wideo)
Arkadiusz Jaworowski, dyrektor Suempol Sp. z o.o., fot. PTWP

Jak mówi Arkadiusz Jaworowski, Grupa Suempol zatrudnia obecnie blisko 1,5 tys. osób w Polsce, Francji, Niemczech, Norwegii i Holandii.

- Najważniejsza jest firma-matka i zakład w Bielsku Podlaskim. W 2013 roku otworzyliśmy tam nowoczesne laboratorium, do którego wciąż zatrudniamy i poszukujemy techników oraz pracowników. Są to osoby z reguły młode, choć wiek nie ma decydującego znaczenia. Liczą się chęci i umiejętności. Zakład w Bielsku wyposażamy cały czas w nowe linie technologiczne, do obsługi których potrzebujemy ludzi, którzy będą je obsługiwali i nadzorowali - dodaje.

Jaworowski przyznaje, że stan zatrudnienia w firmie zwiększał się skokowo na skutek akwizycji na rynkach zagranicznych.

- W 2013 roku przejęliśmy francuską firmę Marcel Baey w Boulogne-sur-mer, co od razu zwiększyło liczbę pracowników o ponad 100 osób. W międzyczasie firma się rozwinęła, a więc zatrudnienie także się zwiększyło - dodał.

 

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!