• partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partnerzy portalu

Tomasz Jakubiak: Wielu wegetarian wraca do jedzenia mięsa po obejrzeniu mojego programu

- Najcudowniejsze komplementy, jakie dostaję pochodzą od wegetarian, którzy przyznają, że po moim programie nie wytrzymali i wrócili do jedzenia mięsa - mówił Tomasz Jakubiak, kucharz i dziennikarz kulinarny podczas konferencji inaugurującej kampanię informacyjną na temat drobiu i wieprzowiny„Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje.”
  • Autor: AT, portalspozywczy.pl
  • Data: 20-11-2019, 10:01
Tomasz Jakubiak: Wielu wegetarian wraca do jedzenia mięsa po obejrzeniu mojego programu
Tomasz Jakubiak, fot. mat. pras.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Tomasz Jakubiak przyznał, że jest zwolennikiem starej szkoły gotowania, która zakłada obróbkę mięsa z wykorzystaniem tłuszczy zwierzęcych.

- Jestem za tym, że mięsa powinno się smażyć na tłuszczach zwierzęcych a nie roślinnych. Jest to stara zasada smakowa i żywieniowa. Czy schabowy usmażony na tłuszczu roślinnym będzie smakował? Nie ma takiej opcji - dodał.

Dalsza część artykułu (86%) jest dostępna dla zarejestrowanych subskrybentów serwisu, którzy wykupili dostęp do usługi "Strefa premium". lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

Powiązane tematy:

Partner serwisu
  • partner serwisu
Masz pytania? Napisz!
premium@portalspozywczy.pl
subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku



Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Kuba 2019-11-20 18:43:39

    rzeczywiście jest się czym chwalić. Ciekawe ile osób rezygnuje z jedzenia mięsa po obejrzeniu programów nt. warunków hodowli i uboju :)

    Odpowiedz
    • ziomek 2019-11-20 19:09:08

      No cześć Natalia, zmieniłaś płeć? :)

      Odpowiedz
    • Tomasz 2019-11-20 20:51:16

      Ja sam zabijam swoje kurczaki i nie zrezygnowałem.

      Odpowiedz
      • Eugeniusz 2019-11-23 01:20:50

        Ja sam zabijam kurczaki a potem przepycham je wackiem, i nie zrezygnowałem

  • Krystian 2019-11-20 19:29:07

    Gratuluję! Dzięki takim programom Polacy mają JESZCZE WIĘKSZE SZANSE dostać zawału, miażdżycy, kamicy woreczka żółciowego, cukrzycy i walczyć ze zbyt wysokim cholesterolem! Wszystko dzięki takim osobom, które z dumą przecząc wszelkim badaniom naukowym namawiają do zwiększenia spożycia mięsa i tłuszczów odzwierzęcych. Hodowcy zwierząt są Wam wszystkim wdzięczni. I chyba tylko oni, bo ludzkie zdrowie na tym cierpi i Ziemia na tym cierpi.

    Odpowiedz
    • Tomasz 2019-11-20 20:52:44

      Przeciwko wszelkim badaniom naukowym, czyli żadnym. Facet a baba.

      Odpowiedz
      • Kasia 2019-11-21 11:00:58

        Zachęcam do zgłębienia literatury naukowej jak chce Pan zabierać głos w tej sprawie. Proszę wybaczyć, ale widac, że się Pan nie zna i zabiera głos (a tacy ludzie mnie bardzo denerwuja i wprowadzają innych w błąd). Najlepiej dla wszystkich będzie jak się Pan zajmie tym , co potrafi, czyli gotowaniem . Od dawania rad ludziom odnośnie żywienia są wykwalifikowani dietetycy 😉. Pozdrawiam

      • Mirosław 2019-11-27 21:26:56

        Warto przeczytać książkę "Zasady Nowoczesnego Odżywiania" Profesora Campbella, która została napisana na podstawie kilkuset publikacji naukowych. Recenzję książki znajdziecie np. na portalu dietetycy.org.pl

    • madzia 2019-11-21 08:43:03

      masz przestarzale info albo zmanipulowany jestes:D nie ma nic zdrowszego od kawala dobrze przyrzadzonego miecha spozywam duzo i czuje sie i wygladam swietnie jak nastolatka mimo 30tki a kazdy mysli ze 20tka dzieki diecie tluszczowej i kolagenowej <3

      Odpowiedz
    • Albert 2019-11-21 09:49:10

      Wszystkie wspomniane przez Ciebie choroby są wynikiem braku ruchu -Pamiętaj minimum 15 minut intensywnego ruchu codziennie ochronie Cię.

      Odpowiedz
    • Adrian 2019-11-21 13:54:06

      przyjacielu, puknij się w czoło :D z tą epidemią chorób

      Odpowiedz
  • Gnzo 2019-11-20 20:36:36

    Ciekawe czy już mu wyrósł świński ogon ;)

    Odpowiedz
    • Tomasz 2019-11-20 20:53:17

      Sami weganie tutaj. A wiedziałeś, że rośliny też czują?

      Odpowiedz
      • Emilia 2019-11-24 01:35:09

        Nie czują bo nie mają mózgu. Polecam do lektury podręczników do biologi w zakresie podstawówki .

  • KG 2019-11-20 22:24:44

    Ciekawe czy w programie odwiedzi też fermy drobiu i fabryki taniego mięsa.

    Odpowiedz
  • Maciej 2019-11-21 08:18:47

    W tle Pana Tomasza Polskie Mięso, u góry partner serwisu Dobrowolscy, oj branża zaczyna piszczeć cieniutko, niech Pan się oswaja Panie Tomaszu, fasolowców będzie coraz więcej, czy tam nas facetów-bab jak Pan woli, bo wybieramy życie, tabletek na ciśnienie jeszcze Pan nie łyka ?? to tylko kwestia czasu, zdrowia życzę

    Odpowiedz
    • IZA 2019-11-24 12:21:03

      masz rację - właśnie z powodu spadającej sprzedaży mięsa i nabiału , takie artykuły się pojawiają.

      Odpowiedz

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.