W jednym pudełku znajdą oni urozmaicony zestaw, który ożywi każdy poranek, doda energii na cały dzień, poradzi sobie z głodem na szkolnej wycieczce czy podczas przerwy w nauce.

Koncept produktu powstał w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby żywieniowe najmłodszego i młodego pokolenia.

- W jednym pudełku zamknęliśmy przyjemność w wielu smakach, jednocześnie dbając o wartość odżywcze, najwyższą jakość produktów, komfort i bezpieczeństwo. Inspiracją był dla nas ulubieniec najmłodszych Om Nom, a symbolem produktu stały się sympatyczne i pełne niespożytej energii misie. Wszystko to sprawia, że nasze boxy są innowacyjnym i oryginalnym przepisem na „jesz co chcesz”. Są po prostu epickie - informuje producent.

Olewnik jako lider projektu Om-Nom zaprosił do współpracy przy nim inne marki z polskim kapitałem – Bakoma i Mamut. Poręczne pudełeczko kryje w sobie pożywne przekąski: kabanosy z drobiem o obniżonej zawartości tłuszczu, mus jabłko-banan bez dodatku aromatów i cukru oraz ciastka biszkoptowe bez dodatku barwników, cukrów, substancji konserwujących oraz syropu glokozowo-fruktozowego. Ergonomiczne opakowanie łatwo się otwiera, a przezroczyste wieczko zachęca do szybkiego posmakowania zawartości. Nowoczesna kolorystyka odwołuje się jednocześnie do popkulturowych skojarzeń – różowe boxy przeznaczone są dla dziewcząt, a niebieskie – dla chłopców.

„Om-Nom to projekt odważny, nowatorski i całkowicie polski” – mówi prezes zarządu spółki OLEWNIK Sp. z o.o. Anna Olewnik-Mikołajewska. Przyznaje, że marka dostrzegła niszę na rynku, którą postanowiła wypełnić. „Stworzyliśmy produkt, który jest zdrową i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego posiłku. W zabieganym świecie, gdy na przygotowanie jedzenia jest coraz mniej czasu, oferujemy kompletny i różnorodny produkt, bogaty w niezbędne składniki i dostępny na wyciągniecie ręki” – dodaje Anna Olewnik-Mikołajewska i podkreśla, że trwają prace nad nowymi zestawami.

Boxy śniadaniowe Om-Nom można już kupić w sieci Żabka

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl