Zmiany kadrowe w Cedrobie

Rok 2021 był bardzo ważny dla rozwoju Zakład Produkcji Pasz. Spółka uruchomiła drugą wytwórnię pasz w Rypinie, co znacznie zwiększyło moce produkcyjne oraz otworzyło przed Cedrob Pasze nowe możliwości rozwoju.

Czynna rozbudowa struktur zakładu o nowe jednostki spowodowała konieczność wprowadzenia zmian organizacyjnych - informuje spółka.

Cedrob wprowadza nowy schemat zarządzania

W nowym schemacie zarządzania postawiono na jednostopniową strukturę nadzoru i koordynacji. Obecnie dyrektorem generalnym ZPP został Tomasz Walerowicz, który w dotychczasowym modelu organizacyjnym odpowiadał za obszar produkcyjny oraz inwestycyjny.

Jak informuje spółka, Walerowicz od zawsze wyróżniał się wysoką kulturą pracy i profesjonalnym podejściem do wykonywania powierzonych obowiązków.   

Zmiany kadrowe w Cedrob Pasze

Jednocześnie na stanowisko dyrektora sprzedaży powołano Czesława Szlagowskiego, a na stanowisko dyrektora produkcji pasz Piotra Lembke

- Naszym zdaniem przyjęty model zarządzania skróci decyzyjność, wpłynie na szybkość reagowania na zmiany rynkowe oraz zapewni mocne wsparcie ZPP. Dodatkowo jesteśmy przekonani, że decyzja ta przełoży się również na dalszy, dynamiczny rozwój Cedrob Pasze oraz pozwoli na pełne wykorzystanie jej potencjału - poinformowała spółka.

Cedrob zbuduje kolejny zakład w Rypinie

Jak ostatnio informowaliśmy, Cedrob planuje budowę nowej ubojni zintegrowanej z zakładową oczyszczalnią oraz biogazownię w wiejskiej gminie Rypin. Firma szacuje, że na ten cel przeznaczy ponad 300 mln zł. W nowym obiekcie zatrudnienie znajdzie nawet ponad 500 osób. Będzie to jedna z największych inwestycji typu greenfield w województwie kujawsko-pomorskim w ostatnich latach.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl