– 25 lat doświadczenia zobowiązuje. Cieszymy się, że nawet w obliczu niezwykle dynamicznych zmian na rynku spożywczym, Agus może poszczycić się swoją ugruntowaną pozycją na świecie. Celebrując nasz srebrny jubileusz planujemy dalej się rozwijać i jeszcze bardziej wzmacniać naszą obecność na międzynarodowej arenie – mówi Andrzej Mirowski, Dyrektor Komunikacji, Agus. – Wiemy, że w dzisiejszych czasach kluczem do osiągnięcia sukcesu jest przede wszystkim zrozumienie lokalnych realiów, elastyczne podejście w biznesie i umiejętność dostosowania się do potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie rozwijać się dynamicznie dzięki zastosowaniu wyjątkowego modelu operacyjnego zakładającego szybkie i elastyczne reagowanie na aktualne wyzwania – dodaje.

Agus stale śledzi międzynarodowe trendy i potrzeby klientów. Firma odnosi sukcesy w krajach globalnego południa, gdzie jest jednym z liderów mleka w proszku, które jest tam niezwykle popularne. Z kolei w Europie dostarcza wysokiej jakości napoje, przekąski i produkty śniadaniowe. Za swoją misję firma przyjęła tworzenie produktów spożywczych i napojów spełniających potrzeby i oczekiwania klientów. Do najbardziej znanych międzynarodowych i regionalnych marek Agus należą Royal Milk, Olimp Milk, Diamond Milk, Imperial, Pride, Majestic, Milmo, Milky i Hello Day!.

– Wszystkich naszych klientów i partnerów, którzy są zainteresowani naszymi brandowymi produktami i atrakcyjnymi warunkami współpracy zapraszamy do rozmowy podczas targów Gulfood w Dubaju. Nasi eksperci będą dostępni na dwóch stoiskach firmy: Hali Sheikh Saeed 1, S1 - M17, gdzie zaprezentujemy napoje i przekąski, oraz w hali 2, C2 – 44, gdzie będzie można zapoznać się z naszą ofertą mlek w proszku – komentuje Mirowski.

 

 

 

***

Agus jest firmą spożywczą, wiodącą w mleczarstwie, napojach, przekąskach, produktach śniadaniowych i wielu innych kategoriach na radarze. Misją firmy jest dostarczanie ludziom żywności i napojów. DNA Agus opiera się na zdobywaniu serc klientów na całym świecie poprzez innowacje i tworzenie jedzenia oraz napojów spełniających ich codzienne potrzeby i pragnienia. Uznane międzynarodowe i regionalne marki Agus to Royal Milk, Olimp Milk, Diamond Milk, Imperial, Pride, Majestic, Milmo, Milky i Hello Day! Obszarem działania firmy są głównie Afryka, Ameryka Środkowa, Bliski Wschód i Europa. Więcej na AgusGlobal.com.