Royal Milk to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek Agus. Ten innowacyjny produkt został niedawno wzbogacony o witaminy i minerały, tak ważne w dzisiejszych czasach. Mleko w proszku dostępne jest w wersji zwykłej oraz instant i doskonale sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach, m.in. w mleczarstwie, cukiernictwie, a także do produkcji napojów, ciast czy lodów. Dzięki wysokiej zawartości białka Royal Milk świetnie nadaje się także do wyrabiania domowego jogurtu (lait caillé). Konsumenci w Afryce i na Bliskim Wschodzie doceniają produkt nie tylko za jego wyjątkowy smak, ale także za dużą wydajność.

- Nasze mleko w proszku zyskało renomę m.in. na rynku afrykańskim. Oprócz Royal Milk, który jest marką, chętnie poszukiwaną przez klientów, Agus, wychodząc naprzeciw obecnym wyzwaniom rynków, oferuje szerokie i różnorodne portfolio produktów - wyjaśnia Andrzej Mirowski, Dyrektor Komunikacji Agus.

Diamond to pyszna i pożywna alternatywa świeżego mleka idealna dla całej rodziny. Produkt posiada doskonałe właściwości instant. Można z niego zrobić m.in. szklankę mleka do wypicia lub do dodania do kasz i płatków śniadaniowych. Świetnie sprawdzi się także z kawą i herbatą.  Dzięki swojej konkurencyjnej cenie i szerokiemu zastosowaniu Diamond cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.

Z kolei Olimp Milk to błyskawiczne mleko w proszku o przyjemnym smaku i doskonałej funkcjonalności białka i tłuszczu. Zawiera składniki mlecznie oraz olej roślinny i jest dostępne w formie instant. Produkt ceniony jest za swoje właściwości pitne. Nadaje się do produktów nabiałowych, gotowania i pieczenia.

Portfolio Agus obejmuje również wysokiej jakości składniki mleka w proszku, mieszanki i proszki mleczne do zastosowań fabrycznych. Jednym z nich jest Agus oraz znana marka Milky idealna dla przemysłu spożywczego. To doskonały surowiec na bazie mleka cechujący się szerokim zastosowaniem jako materiał ramowy w piekarnictwie, cukiernictwie, do produkcji lodów, czekolad, ciastek, ciast, zup, sosów, premiksów spożywczych, napojów i innych.

O tych i innych produktach Agus, a także możliwościach ich zakupu będzie można porozmawiać podczas Gulfood Dubai - jednych z największych targów spożywczych na świecie rozpoczynających się już 20 lutego. - Zapraszamy wszystkich zainteresowanych partnerów do odwiedzenia naszego w hali 2, stoisko C2 – 44. Chętnie opowiemy o naszych markowych produktach mlecznych i możliwości nawiązania długoterminowych relacji biznesowych - mówi Mirowski.  Agus będzie również obecny w Hali Sheikh Saeed 1, stoisko S1 - M17, gdzie firma zaprezentuje szereg produktów z linii Hello Day!, w tym smoothies i batony orzechowe.

 

 

***

Agus jest firmą spożywczą, wiodącą w mleczarstwie, napojach, przekąskach, produktach śniadaniowych i wielu innych kategoriach na radarze. Misją firmy jest dostarczanie ludziom żywności i napojów. DNA Agus opiera się na zdobywaniu serc klientów na całym świecie poprzez innowacje i tworzenie jedzenia oraz napojów spełniających ich codzienne potrzeby i pragnienia. Uznane międzynarodowe i regionalne marki Agus to Royal Milk, Olimp Milk, Diamond Milk, Imperial, Pride, Majestic, Milmo, Milky i Hello Day!. Obszarem działania firmy są głównie Afryka, Ameryka Środkowa, Bliski Wschód i Europa. Więcej na AgusGlobal.com.