Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

Brak minimalnej ceny na interwencyjne OMP w UE

  • Autor: FAMMU/FAPA
  • Data: 05-05-2017, 17:03
W dniu 21 kwietnia 2107 roku w Dzienniku Urzędowym UE ukazało się rozporządzenie wykonawcze Komisji (UE) 2017/714 z dnia 20 kwietnia 2017 r. w sprawie minimalnej ceny sprzedaży odtłuszczonego mleka w proszku w ósmym częściowym zaproszeniu do składania ofert w ramach procedury przetargowej otwartej rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2016/2080 – informuje FAMMU/FAPA.
Brak minimalnej ceny na interwencyjne OMP w UE
Fot. Fotolia

Sprzedaż odtłuszczonego mleka w proszku w drodze procedury przetargowej otwarto Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2016/2080. Na podstawie ofert otrzymanych w ramach ósmego częściowego zaproszenia do składania ofert zdecydowano, że nie należy ustalać minimalnej ceny sprzedaży, w związku z czym dla ósmego częściowego zaproszenia do składania ofert dotyczących sprzedaży odtłuszczonego mleka w proszku w ramach procedury przetargowej otwartej rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2016/2080, w przypadku którego termin składania ofert upłynął dnia 18 kwietnia 2017 r., nie ustalono minimalnej ceny sprzedaży.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Był to już siódmy przetarg z rzędu, na którym Komisja Europejska nie ustaliła minimalnej ceny sprzedaży, a co się z tym wiąże odrzuciła wszystkie oferty. Tylko na pierwszym przetargu, Komisji udało się sprzedać 40 ton OMP.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Partner serwisu
  • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!