Candia rozpoczyna kampanię prospołeczną Uskrzydlone.pl, która chce zwrócić uwagę na liczne problemy matek z małymi dziećmi: poczynając od infrastruktury nieprzygotowanej dla dziecięcych wózków, poprzez liczne utrudnienia związane z niewłaściwym postrzeganiem macierzyństwa, kończąc na niezbyt dobrym prawodawstwie - mówi Wiktor Szwechowicz. - We współpracy z agencją marketingową Bed&Breakfast prowadzimy kampanię na rzecz ułatwienia życia polskich mam pod hasłem - Szczęśliwa mama to szczęsliwe dziecko - dodaje.

Mleko dedykowane dla określonego wieku, w naszym wypadku dla dzieci jest ciągle jeszcze produktem nie do końca docenionym. Wkładamy dużo pracy i kosztów aby dotrzeć do konsumentów z informacją na jego temat, oswoić z nim rynek, przyzwyczaić rodziców do tego, że ten produkt jest dostępny oraz mówić o jego zaletach. Mamy ważną informację dla rodziców - macie teraz wybór i zamiast tradycyjnego mleka w proszku możecie stosować na co dzień wygodne w użyciu płynne mleko modyfikowane - mówi dyrektor generalny Candia Polska.

Candia Polska jest filią francuskiej firmy Candia. We Francji CANDIA to lider rynku mleka spożywczego - Candia kontroluje ponad 50 proc. tego rynku - produkuje i sprzedaje ponad 1,5 miliarda najwyższej jakości mleka UHT.

Candia należy do grupy Sodiaal, jednej z największych grup mleczarskich we Francji i Europie. SODIAAL oprócz Candii kontroluje dziania trzech innych firm: Compagnie des Fromages & RichesMonts (CF&R) - produkująca sery pleśniowe między innymi RUSTIQUE oraz COEUR DE LION, firma Beralia, która produkuje masło i mleko w proszku oraz firma Yoplait - specjalizująca się w produkcji i sprzedaży jogurtów.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl