Hochland Professional przygotował klimatyczne stoisko w stylu kawiarni. Atrakcją na stoisku będzie - oprócz reprezentacji Food Service - również cukiernik z Grodziska Wielkopolskiego – Maciej Pięta. To wychowanek cukierni Jana i Aliny Kachlickich w Grodzisku Wielkopolskim, osobowość znana i ceniona w branży. Uczestniczy i współpracuje przy wielu konkursach i mistrzostwach.

Cukiernicze specjały z dodatkiem serów

- Na naszym stoisku nie zabraknie specjałów przygotowanych z wykorzystaniem produktów dostępnych w ofercie Food Service. Zaplanowano: Sernik Nowojorski na bazie sera Creamland, Sernik z mango na bazie sera Cremette, Sernik na kruchym spodzie z białą czekoladą na bazie sera Cremette, Tartaletki z kremem cytrynowym, owocami i galaretką na bazie sera Creamland oraz Warstwowe Shoty z musem owocowym oraz crunchy. Będzie się sporo działo, serdecznie zapraszamy – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Targi odbywają się w hali Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Bilety zakupić można na stronie Exposweet.pl. Na stronie targów można zapoznać się także z pełnym katalogiem firm, które spotkać będzie można podczas tegorocznej edycji imprezy.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl