Podkreśla, że miniony rok to rekordowe wyniki w sprzedaży Almette, również dzięki świetnie przygotowanej i zrealizowanej kontynuacji promocji „Wygraj dom z natury po raz wtóry”. To także dalsze inwestycje w rozwój produktów.

- Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się mocne uderzenie na podstawowym rynku serów topionych. Kompletny redesign marki połączony ze zmianami receptur, programem intensywnego wsparcia dla kanałów dystrybucji oraz mocną komunikacją medialną podkreślającą walory produktu oraz dodatków został dobrze przyjęty przez rynek. Relaunch plastrów żółtych Hochland to kolejna aktywność, która komunikuje naturalność oraz ważne informacje dla konsumentów: polskie mleko, bogactwo wapnia, skład bez laktozy oraz konserwantów, a przede wszystkim bez GMO – mówi Peter Knauer.

Dodaje, iż to także nowy, udoskonalony produkt i rezultat nowych receptur produktowych i poprawionej jakości sera. - W kolejnym roku chcemy konsekwentnie kontynuować nasz trend wzrostowy, koncentrując się na dynamicznym wsparciu naszych silnych marek. Jesteśmy pozytywnie nastawieni – wiemy, że jedyna stała rzecz to zmiany… - mówi dyrektor Knauer.

Zapytany o planowane inwestycje, powiedział że Hochland planuje koncentrację ze strony łańcucha dostaw na zwiększeniu naszych mocy produkcyjnych poprzez cały szereg nowych inwestycji. - Nie podajemy konkretnych cyfr, ale wolumen inwestycyjny będzie największy od ostatnich 10 lat – zapowiedział Peter Knauer.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl