Kategorie nagród

Jak co roku Dostawcy konkurowali w pięciu kategoriach: „Największa ilość mleka”, „Najlepsza jakość mleka”, „Największy wzrost ilości mleka”, „Dobrostan zwierząt” oraz „Rozwiązania proekologiczne, sprzyjające środowisku”.

Kategorie konkursu bezpośrednio odwołują się do wartości, do jakich dąży firma Hochland. Najważniejszą z nich jest pewność konsumenta, że otrzymuje produkt najwyższej jakości, wytworzony we współpracy ze świadomym, posiadającym dużą wiedzę i dbającym o środowisko oraz o swoje zwierzęta rolnikiem.

W każdej z kategorii nagrodzono po pięć gospodarstw. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii, wezmą udział we wspólnym wyjeździe. W tym roku będzie to tygodniowy zagraniczny wyjazd. Kolejnych dwóch finalistów w każdej kategorii otrzyma nagrodę pieniężną.

Najlepsze gospodarstwa rodzinne

Laureatami są rolnicy posiadający rodzinne, wielopokoleniowe gospodarstwa o zróżnicowanej wielkości produkcji, mieszkający na terenie 3 województw - mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Pamiątkowe statuetki zostały wręczone przez Dyrekcję Hochland Polska. Cieszymy się razem z naszymi Dostawcami z ich sukcesów. Dzięki wysokim parametrom mleka, które nam dostarczają, produkty Hochland są najwyższej jakości – są nie tylko pyszne, ale też zdrowe i w pełni bezpieczne. Wspieramy współpracujących z nami rolników w kluczowych sprawach związanych z zachowaniem dobrostanu zwierząt

- powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Podsumowanie konkursu było świetną okazją do spotkania się dostawców i wymiany doświadczeń w miłej atmosferze. Niektórzy z nich znają się z poprzednich edycji, jednak wśród laureatów pojawili się też nowi uczestnicy. Najbardziej cieszy fakt, że kolejne gospodarstwa dążą do produkcji jak najlepszej jakości mleka.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl


Największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce 7-8 listopada 2022 • Warszawa • Hotel Sheraton Grand Warsaw

Zarejestruj się!